Zamknij
REKLAMA

Otwarcie McDonald's w Lęborku. Restauracja już działa

13:38, 03.11.2017 | G.B
REKLAMA
Skomentuj

Na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Bolesława Krzywoustego rozpoczęła działalność pierwsza w regionie restauracja sieci McDonald’s. 

W uroczystym otwarciu lokalu, które miało miejsce w piątkowy (3 listopada) poranek, wzięli udział lokalni samorządowcy, przedstawiciele inwestora i sieci McDonald’s. Ważnym punktem wydarzenia było uroczyste przecięcie wstęgi przez Witolda Namyślaka, burmistrza Lęborka i Teresę Ossowską-Szarą, starostę lęborską.

Inwestycja w Lęborku miała także wymiar charytatywny - Alina Borucka, franczyzobiorca lęborskiej restauracji uroczyście przekazała 10 tys. złotych przedstawicielom Środowiskowego Domu Samopomocy "Lwiątko" w Lęborku.

Lęborski lokal to jedyny w Polsce, który ma wystrój No Deco, czyli stonowany i pozbawionym dodatkowych elementów. To także jeden z kilku polskich lokali, który umożliwia zamawianie posiłków przez pasażerów dwóch samochodów jednocześnie.

W lęborskiej restauracji pracuje 80 osób (w tym 14 menadżerów).

- Większość pracowników to mieszkańcy Lęborka i okolic - podkreśla Alina Borucka, franczyzobiorca lęborskiej restauracji. - Przed rozpoczęciem rekrutacji mieliśmy obawy, że pojawią się trudności ze znalezieniem pracowników, na szczęście zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni dużym zainteresowaniem ze strony kandydatów do pracy. Dobrze nam się także współpracowało w sprawie rekrutacji z Powiatowym Urzędem Pracy w Lęborku.

Lokal jest czynny od 6 do 24.

(G.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (5)

reptilianinreptilianin

1 0

Pan Namyślak jak zwykle ciśnie na "szkło". Otworzyć lodówkę - Namyślak. Po otwarciu Mc ... bynajmniej mam pewność że nie będzie słynnej już S6 a cwaniaczki co tereny powykupywali bo myśleli że zarobią krocie zostaną z tym problemem :) 12:59, 06.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zdrowy RozsądekZdrowy Rozsądek

0 1

Bez przesady. McDonalds to może nie jest globalna marka o pozytywnej renomie,ale dobrze że jakaś firma chce inwestować w malutkim i zaniedbanym Lęborku.
Może w ten sposób uda się przyciągnąć innych inwestorów? 12:30, 07.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LechLech

1 0

Władze miasta na otwarciu restauracji i to w czasie obowiązków służbowych. Kpina za pieniądze podatnika.

Jak będę otwierał budkę z kebabem, mogę liczyć na asystę władz miasta ? 22:30, 08.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

czytelniczkaczytelniczka

0 0

McDonalds - restauracja? Restauracja? 10:59, 29.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

majkimajki

0 0

A może jakiś żłobek otożyć albo pare miejsc w PUP 21:31, 21.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone