Zamknij
REKLAMA

SPRAWDŹ. Zebrano 251 litrów krwi!

17:00, 16.05.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Na Placu Pokoju w Lęborku odbyła się kolejna akcja MOTOSERCE. W X edycji tej ogólnopolskiej akcji w mieście zebrano aż 251 litrów krwi!

Motoserce w Lęborku odbyło się już piąty raz. Przez te lata łącznie zebrano 1262 litry krwi. Dla organizatorów akcji, klubu motocyklowego CRUISERIDERS NORTH liczyło się to, by zrobić coś dobrego dla innych, tak normalnie ,od serca” oraz by ideą krwiodawstwa udało się zainteresować wielu ludzi, szczególnie tych młodych. W tegorocznej akcji po raz pierwszy oddało krew 38 nowych krwiodawców i to jest sukces.

W tym roku w lęborskiej imprezie na scenie wystąpiły takie zespoły jak „Fire of night”, „Hawk” oraz młode talenty z Lęborskiej Szkoły Wokalu przy Lęborskim Centrum Kultury „Fregata. Brawa od publiczności otrzymał zespół White Room z fantastycznym projektem „Breakout Clasic” oraz oczywiście gwiazda imprezy zespół Golden Life.

Motoserce to także atrakcje dla dzieci, dmuchane zamki, bungee i rzesza wolontariuszy, którzy przez wiele godzin zapewniali opiekę i dobrą zabawę na placu Pokoju.

Pokaz profesjonalnego ratownictwa zapewnili strażacy z OSP Nowa Wieś Lęborska oraz Ochotnicza Służba Ratownicza z Lęborka. Swoje zabytkowe auta zaprezentowali z kolei członkowie grupy „Klasyczni Lębork” a tego dnia przez plac Pokoju „przewinęło się” wiele ciekawych motocykli. Współorganizatorem wydarzenia było Miasto Lębork.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone