Zamknij
REKLAMA

Co to jest elektromobilność?

14:30, 08.02.2020 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

O czym tu będzie mowa? Elektromobilność to całokształt zagadnień związanych ze stosowaniem pojazdów z napędem elektrycznym. „Strategia rozwoju elektromobilności” to dokument, który powstanie w wyniku  podpisania umowy przez wicestarostę lęborskiego Edmunda Głombiewskiego z przedstawicielem Pomorskiej Grupy Konsultingowej Romualdem Meyerem.

Ów dokument wskaże potrzeby oraz możliwości zakupu i eksploatacji pojazdów o napędzie elektrycznym w przestrzeni prywatnej, a także publicznej. Zawierać będzie również sposób zabezpieczenia niezbędnych mocy i infrastruktury technicznej umożliwiającej zasilanie pojazdów w energię elektryczną. Projekt uzyskał dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu GEPARD 2.

Władze Powiatu skierowały do mieszkańców list wyjaśniający cele Strategii (tutaj przeczytasz list). Zwracają się w nim z prośbą o wypełnienie ankiety, która pozwoli zebrać opinie mieszkańców Powiatu na w/w temat. Ankieta dostępna jest na stronie https://forms.gle/JqoruTAXugspbmfL6

Zapraszamy, w imieniu Starostwa Powiatowego, do czynnego udziału w kreowaniu tego przedsięwzięcia. Wypełnij ankietę! Niech Twoja opinia okaże się pomocna!

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz