Zamknij
REKLAMA

Odnieśli sukces w konkursie „ Woda i natura”

17:18, 20.10.2021 | K.L
Skomentuj Fot. powiat-lebork.com
REKLAMA

Pani Brygida Polaszek Dyrektor placówek opiekuńczo-wychowawczych „Zakątek” i „Siedlisko” poinformowała o sukcesie swoich wychowanków. Dzieci wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez firmę BIO-TECH zajmując pierwsze miejsca oraz wyróżnienia i zdobywając wysokie nagrody pieniężne. Gratulujemy dzieciom i opiekunom tego sukcesu.

Wychowankowie Domu dla Dzieci „Zakątek” oraz „Siedlisko” wzięli udział w konkursie „Woda I Natura” zorganizowanym przez firmę BIO-TECH. Nasi wychowankowie chętnie podjęli wyzwanie, tworząc wiele malowniczych, niepowtarzalnych prac plastycznych oraz komputerowych grafik pt. „WODA I NATURA”, które promują ekologiczne postawy wobec naszego środowiska naturalnego. Małe dzieła sztuki przedstawiające bogaty świat krajobrazów zostały docenione przez Jury wysokimi nagrodami pieniężnymi oraz wyjątkowym wyróżnieniem w postaci przeniesienia prac na kontenery. Jury przyznało również nagrodę zbiorową w postaci zakupu do naszego ogrodu huśtawki tzw. bocianie gniazdo.

 

Za ogromne wsparcie Serdecznie Dziękujemy! (Brygida Polaszek)

Zwycięzcy konkursu:

I miejsce – Julia lat 10 – nagroda w wys. 3.000 zł

II miejsce – Agnieszka lat 17 – nagroda w wys. 2.000 zł

III miejsce – Wiktoria lat 18- nagroda w wys. 1.000 zł

Nagrody specjalne:

Wanessa lat 15 – nagroda w wys. 1.000 zł

Paweł lat 18 – nagroda w wys. 1.000 zł

Wiktoria lat 14 - nagroda w wys. 1.000 zł( praca do przyozdobienia kontenera)

Nikola lat 14 -nagroda w wys. 1.000 zł                                                    ( praca do przyozdobienia kontenera)

Oliwia lat 15 - nagroda w wys. 1.000 zł                                                     ( praca do przyozdobienia kontenera)

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!!

Z firmą BIO-TECH placówka współpracuje od wielu lat, wspierając dzieci i młodzież przekazuje środki finansowe wykorzystywane na aktywne spędzanie czasu wolnego podopiecznych. Natomiast podopieczni domów wykonują ręcznie robione kartki świąteczne – bożonarodzeniowe, co już jest dla nas tradycją. Co roku dzieci wraz wychowawcami zasiadają przy dużym stole, słuchając nastrojowej muzyki,  rysują, wycinają, kleją…brokat unosi się w różne miejsca domu. Jest to miły czas rozmów i integracji, a przy okazji powstają piękne kartki prosto z serca. (Brygida Polaszek)

Poniżej konkursowe prace.

Źródło: powiat-lebork.com

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%