Zamknij
REKLAMA

Debatowali o bezpieczeństwie

13:00, 31.08.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Spotkanie z mieszkańcami było doskonałą okazją do tego, aby zdiagnozować obecne potrzeby i oczekiwania lokalnej społeczności.

29 sierpnia Lęborku odbyła się debata ewaluacyjna pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”. W spotkaniu uczestniczył Naczelnik Wydziału Prewencji, dzielnicowy, profilaktyk społeczny oraz mieszkańcy powiatu lęborskiego.  

Zorganizowana debata adresowana była do mieszkańców powiatu lęborskiego, a jej celem było wypracowanie wspólnych wniosków oraz podejmowanie działań zmierzających do poprawy poczucia bezpieczeństwa społeczności lokalnych.

Było to już kolejne tego typu spotkanie, w czasie którego mieszkańcy powiatu mogli nie tylko ocenić pracę służb i instytucji zajmujących się szeroko rozumianym bezpieczeństwem, ale również wskazać czynniki, które ich zdaniem są istotne dla poprawy poczucia bezpieczeństwa mieszkańców.

Ponadto policjanci omówili założenia funkcjonowania KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA, jako narzędzia umożliwiającego lokalnej społeczności szybkie i anonimowe informowanie Policji o miejscach zagrożonych. Ponadto funkcjonariusze przedstawili istotę aplikacji internetowej MOJA KOMENDA, pozwalającej mieszkańcom na szybkie nawiązanie kontaktu z dzielnicowym rejonu, w którym zamieszkują. Mundurowi przekazali także informacje na temat efektów pracy Policji w kontekście podejmowania działań zmierzających do poprawy poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu lęborskiego.

(A.D)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone