Zamknij
REKLAMA

Poszukiwani trafili za kratki

15:00, 29.01.2019 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

W miniony weekend lęborscy policjanci patrolujący teren miasta, zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa.

Policjanci z lęborskiej patrolówki i drogówki zatrzymali w miniony weekend trzech mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazów sądowych do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa komunikacyjne, przeciwko życiu i zdrowiu oraz mieniu. 

Jako pierwszy w ręce funkcjonariuszy wpadł 27-latek, który był ścigany listem gończym za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji. Mężczyzna został zatrzymany w na ulicy Armii Krajowej. Policjanci doprowadzili go do swojej jednostki, skąd w dniu dzisiejszym trafił do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie karę 1 roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności. Kilka godzin później funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego 48-latka. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Lęborku celem odbycia kary dwóch miesięcy pozbawienia wolności. Kolejny poszukiwany wpadł w ręce lęborskich policjantów w niedzielę. 23-letni mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 2 miesięcy. 

Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnej celi. Przewiezieni zostaną do zakładów karnych, gdzie będą odbywać karę pozbawienia wolności.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone