Zamknij
REKLAMA

Długosza i Gdańska otwarte. Wykopy na Przyzamcze

17:18, 15.05.2019 | A.D
Skomentuj
REKLAMA

Kierowcy i piesi mogą być zadowoleni. Kolejne zmodernizowane ulice w centrum miasta otwarto dla ruchu pieszo-samochodowego. 

W ostatnich dniach udrożniono ulicę Długosza przed „Biedronką” oraz ulicę Gdańską w kierunku Kossaka. Front robót przeniósł się teraz na ostatnią remontowaną ulicę w historycznym centrum Lęborka – Przyzamcze. Przed zamkiem – siedzibą Sądu Rejonowego zrywany jest asfalt, wykonana zostanie tam kanalizacja deszczowa, a po robotach ziemnych, podobnie jak na innych ulicach w centrum pojawi się historyczny bruk i gładki kamień na ciągach pieszych. Wcześniej wyremontowano ulicę Franciszkańską, Chodukiewicza i fragment Armii Krajowej od postoju taxi do Młynarskiej, Gdańską i prawie całą Młynarską. Pojawiła się też pierwsza zieleń - szpaler drzew (lipy) posadzono na ulicy Długosza, Młynarskiej, Gdańskiej i Armii Krajowej.    

Remont 7 ulic w centrum miasta to niejako podsumowanie wieloletnich działań rewitalizacyjnych i inwestycyjnych w historycznym centrum Lęborka. Stylem, wyglądem, użytymi materiałami czy ozdobnymi latarniami ulice nawiązywać będą do wcześniej wyremontowanych ulic w śródmieściu. Remont ulic uzupełni montaż ozdobnych latarń, ławek, koszy na śmieci oraz elementy małej architektury. Zasadzonych zostanie 41 nowych drzew, powstaną też nowe trawniki.

 

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

lucky palace mobile lucky palace mobile

0 0

In this particular connection, a smaller training program will stand a part of good stead.

Write a keyword title that correctly describes what your paqge concerns.
These words eend up being used small as as possible. http://mglpcm.org/board_ETkS12/80727 06:24, 03.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

design shop dressdesign shop dress

0 0

The axtual amount of money it caan conserve you manual an old employee back versus hiring someone new can be huge.
Onee other idea might be to group your ooffice around
a window, to produuce it a focal thing. http://doctorrecruiter.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=3dwarehouse.sketchup.com%2Fuser%2Fu7008062b-7644-4ffd-ae08-e43859f62d5e%2FCasey-W%3Fnav%3Dmodels 06:54, 03.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz