Zamknij
REKLAMA

Zabawa choinkowa

17:00, 09.01.2020 | A.D
Skomentuj
REKLAMA

4 stycznia w Gminnym Centrum Kultury w Cewicach odbyła się kolejna już zabawa choinkowa dla dzieci i osób niepełnosprawnych organizowana przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Promyk”.

Do tańca i wspólnej zabawy porwał wszystkich zespół muzyczny „Fantazja”, który zadbał o oprawę muzyczną całej imprezy. Przygotowano również wiele zabaw i konkursów z nagrodami, w których bardzo chętnie uczestniczyły dzieci jak również dorośli członkowie stowarzyszenia.

Wielką niespodzianką dla wszystkich był pokaz magii w wykonaniu Iluzjonisty Rafała Reszke, który swym występem zadziwił i rozbawił wszystkich uczestników imprezy. Pokaz iluzji był prezentem od Pani Małgorzaty Cebella-Wieczorek, która jest Członkiem Honorowym Stowarzyszenia. Pani Małgorzata bardzo nas wspiera i angażuje się w działalność na rzecz osób niepełnosprawnych. W uroczystości wzięli również udział przedstawiciele władz gminy i powiatu, w tym wójt gminy Cewice Jerzy Bańka. Przybyli także licznie zaproszeni sponsorzy dzięki którym możliwa była organizacja tak dużej imprezy.

Na zakończenie choinki przybył z wizytą Święty Mikołaj, który obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Czas upłynął wszystkim w miłej, świątecznej atmosferze.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz