Zamknij
REKLAMA

„Medal Starosty Lęborskiego” dla wieloletniego prezesa Koła PZW przy KPP w Lęborku

10:36, 24.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Zarządu Koła PZW przy KPP w Lęborku było nie tylko okazją do podsumowania bieżącej działalności Koła, ale również podsumowania i uhonorowania 30-letniego okresu sprawowania funkcji przez obecnego prezesa koła i wręczenie mu „Medalu Starosty Lęborskiego”.

Wędkarskie spotkania koła odbywają się cyklicznie, zaś Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze ma na celu podsumowanie okresu działalności Koła w czasie między Walnymi Zgromadzeniami, omówienie zrealizowanych przedsięwzięć i finansów koła. Ocenie podlega również skuteczność działania zarządu i prezesa. Od ponad 30 lat Zarządowi Koła Polskiego Związku Wędkarskiego przy Komendzie Powiatowej Policji w Lęborku prezesuje Mieczysław Szmidtka. Wieloletnia działalność wędkarzy z PZW przy KPP, to w dużej mierze działalność proekologiczna służąca ochronie wodnego ekosystemu oraz działalność edukacyjna w środowisku lokalnym, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży. Wśród stałych punktów rocznego kalendarza znajdują się również wędkarskie zawody, często łączone z piknikami o wymiarze integracyjnym, których celem jest upowszechnianie idei odpowiedzialnego wędkarstwa i poszerzanie grona członków i sympatyków.

W uznaniu zasług na rzecz edukacji młodzieży, działań proekologicznych i systematycznego rozszerzania zakresu działalności Koła, starosta przyznała prezesowi Mieczysławowi Szmidtce „Medal Starosty Lęborskiego”. Wręczenie odbyło się przy udziale członków koła, podczas którego władze miasta reprezentował burmistrz Witold Namyślak.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%