Zamknij
REKLAMA

Burmistrz miasta Łeby na jeden dzień

08:49, 05.02.2020 | A.D
Skomentuj
REKLAMA

12 stycznia 2020 roku odbył się 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy Łeby pobili zeszłoroczny rekord kwotą 10.000 zł (co dało łącznie ponad 40.000 zł) pieniędzy przekazanych na konto fundacji WOŚP.

Także Pan Jerzy Szot dorzucił swoją "cegiełkę" aby wesprzeć tą szlachetną akcję licytując "dzień w fotelu Burmistrza Miasta Łeby" za kwotę 400 zł. 31 stycznia 2020 roku po wcześniejszym ustaleniu terminu z Urzędem Miasta w Łebie postanowił "odebrać" swoje prawo. Oczywiście nowy Burmistrz Miasta nie jest władny do wydawania żadnych decyzji czy wydawania wiążących poleceń. Pan Jerzy jest łebianinem i jak się okazało, nie po raz pierwszy wylicytował "jednodniowe rządzenie miastem", a było to 9 lat temu.

- Cieszę się, że ponownie mogę zasiąść za biurkiem Burmistrza Miasta Łeby. Oczywiście traktuję to jako zabawę, na wesoło ale cel na który zbiera Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest szczytny - mówi Jerzy Szot.

Mam zamiar odwiedzić kierowników poszczególnych referatów Urzędu Miejskiego oraz z nimi porozmawiać. Chcę dowiedzieć się nad czym teraz pracują czy choćby jakie są plany inwestycyjne miasta itp. na najbliższy okres czasu. - dodaje Pan Jerzy.

Po całym dniu sprawowania roli Burmistrza Miasta Pan Jerzy stwierdził, że "jest to bardzo odpowiedzialna funkcja". Natłok spraw, którymi zajmują się poszczególni urzędnicy także poza sezonem jest ogromny.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%