Zamknij
REKLAMA

Nowe zasady funkcjonowania Urzędu

11:30, 19.05.2020 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Wójt Gminy Cewice wydał (18 maja 2020r.) komunikat w sprawie funkcjonowania Urzędu Gminy i Ośrodka Pomocy Społecznej na nowych zasadach.

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY CEWICE Z DNIA 18 MAJA 2020R.

Urząd Gminy w Cewicach oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Cewicach będą funkcjonować na nowych zasadach. W celu załatwienia najpilniejszych spraw, możliwa będzie wizyta osobista.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne APELUJĘ jednocześnie o ograniczenie wizyt i w miarę możliwości załatwianie spraw telefonicznie lub w formie elektronicznej.

Wszystkie sprawy, które nie wymagają bezpośredniego kontaktu, proszę załatwiać w miarę możliwości telefonicznie lub w formie elektronicznej:

Urząd Gminy w Cewicach nr tel. 59 861 34 60, e-mail: [email protected]

Ośrodek Pomocy Społecznej w Cewicach nr tel. 513 480 741, e-mail: [email protected].

Od dnia 25 maja 2020r. Urząd Gminy w Cewicach oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Cewicach będzie otwarty według harmonogramu sprzed wprowadzenia środków ostrożności w związku z epidemią koronawirusa tj.

  • poniedziałek – 7:30 – 16:30,
  • wtorek – czwartek – 7:30 – 15:30,
  • piątek – 7:30 – 14:30

Kasa Urzędu Gminy jest czynna codziennie w godzinach od 8:00 do 13:00.

Kasa Ośrodka Pomocy Społecznej jest czynna w dniu wypłat świadczeń, których terminy zamieszczone są na stronie internetowej Ośrodka.

Prosimy o wchodzenie do Urzędu Gminy WYŁĄCZNIE głównym wejściem.

Jednocześnie w budynku Urzędu mogą przebywać 4 osoby ( 1 osoba do kasy + 3 osoby w sprawach pozostałych ) – obowiązkowo z zasłoniętymi ustami i nosem oraz w rękawiczkach.

Na parterze budynku Urzędu Gminy będzie stanowisko osoby odpowiedzialnej za przestrzeganie w/w zasad.

W budynku Ośrodka mogą przebywać 2 osoby do działu świadczeń i kasy oraz 2 osoby do działu pracowników socjalnych – obowiązkowo z zasłoniętymi ustami i nosem oraz w rękawiczkach.

Przy wejściu obowiązuje dezynfekcja rąk oraz bezdotykowy pomiar temperatury.

Będąc w powyższych instytucjach, należy zawsze zachowywać 2-metrową odległość od innych osób. W pomieszczeniu obsługi w jednym czasie może przebywać jeden interesant.

Tak jak dotychczas, w korytarzu głównego wejścia do Urzędu, będą wykładane worki na odpady do odbioru przez mieszkańców.

Wójt Gminy Cewice
Jerzy Bańka

Źródło: cewice.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz