Zamknij
REKLAMA

Ile i gdzie płacimy za parkowanie?

04:30, 17.06.2020 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Urząd Miasta w Łebie poinformował o opłatach w Strefie Płatnego Parkowania:

Informujemy, że od 15 czerwca obowiązują opłaty w Strefie Płatnego Parkowania za parkowanie pojazdów. Obszar SPP i stawki za postój pozostają bez zmian. Biuro SPP znajduje się przy ul. Kościuszki 55, tel: 664 166 355.

SPP: Strefa Płatnego Parkowania obowiązuje od 1 czerwca (w 2020 roku od 15 czerwca) do 15 września w pasie drogowym (oznaczone na mapie kolorem zielonym). Od 15 czerwca do 15 września są także dostępne dodatkowo płatne parkingi (oznaczone na mapie kolorem niebieskim).

Wszystkie parkingi oznaczone kolorem niebieskim nie należą do SPP, są to parkingi wydzierżawione w ramach przetargu osobom prywatnym. Ceny na tych parkinach różnią się od cen w SPP i mogą być pobierane przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

       Mapka SPP

Opłaty: Opłaty pobierane będą od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni świątecznych w godzinach od 8:00 do 20:00. Opłaty można będzie dokonać korzystając z 40 parkomatów Simens Sicuro rozmieszczonych w Strefie Płatnego Parkowania. Parkometry przyjmują tylko monety o nominałach 10gr, 20gr, 50gr, 1zł, 2zł, 5zł i nie wydają reszty. Banknoty można wymienić w myjni obok Biedronki. Wydany bilet należy umieścić za przednią szybą samochodu.

Stawki opłat za parkowanie pojazdów samochodowych:

  • opłata minimalna za 0,5h – 1,50 zł
  • 1h – 3 zł
  • 2h – 6,50 zł
  • 3h – 10,50 zł
  • 4h – 13,50 zł
  • 5h – 16,50 zł
  • 6h – 19,50 zł
  • 7h – 22,50 zł
  • 8h – 25,50 zł
  • 9h – 28,50 zł
  • 10h – 31,50 zł
  • 11h – 34,50 zł
  • 12h – 37,50 zł
  • bilet całodobowy – 20 zł

Pełna informacja ( w tym Opłaty dla stałych mieszkańców) na stronie: http://leba.eu/pl/strefy-platnego-parkowania

Źródło: http://leba.eu

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz