Zamknij
REKLAMA

Bitwa o wozy

09:00, 25.06.2020 | K.L
Skomentuj Fot: gov.pl
REKLAMA

Gmina Łeba zamieściła na swojej stronie informację o konkursie wyborczym. Konkurs pn. „Bitwa o wozy” dotyczy gmin do 20 tys. mieszkańców i został ogłoszony przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Gmina, w której frekwencja wyborcza będzie najwyższa w województwie, otrzyma środki na sfinansowanie w całości samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej. Wartość takiego wozu to niemal 800 tys. zł.

Zachęcamy do walki o najwyższą frekwencję w zbliżających się wyborach prezydenckich – 28 czerwca 2020 r. Pomóżmy przy tej okazji zdobyć strażakom wóz ratowniczo-gaśniczy, który umożliwi im jeszcze sprawniejsze działanie w walce o bezpieczeństwo mieszkańców gminy.

Źródło: http://leba.eu

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

JakubJakub

0 0

Niech sobie tą PISowską kiełbachę wyborczą wsadzą dosłownie w du..!!!!!!!!!!! Jak tak w ogóle można?! Szczyt chamstwa!!!!! 09:41, 26.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz