Zamknij
REKLAMA

GOK zagrał z WOŚP

16:30, 10.02.2021 | K.L
Skomentuj Fot: nwl.pl
REKLAMA

Jak "grała" Nowa Wieś Lęborska w minionym Finale WOŚP? Oto relacja opatrzona w zdjęcia przygotowana przez dyrektora GOK - Krzysztofa Pruszaka:

W zimowej scenografii, przygotowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej, rozpoczęliśmy orkiestrowe granie, jak to mówi Jurek Owsiak, grając „Do końca świata i jeden dzień dłużej” .

Na otwarcie dojechał do nas Klub Morsów, który  prezentował także Morsing na śniegu.

Odwiedzili nas: Zastępca Wójta Gminy Nowa Wieś Lęborska, Burmistrz Miasta Lęborka, Radni Gminni i Powiatowi.

W tym roku zagrały tylko dźwięki elektroniczne. Dużym zainteresowaniem cieszył się kiermasz, z którego dochód zasilił WOŚP. Panie wolontariuszki z Lęborka przeznaczyły na Orkiestrę setki pluszaków, które każdy mógł zdobyć wzbogacając Orkiestrę.

Mieliśmy między innymi na kiermaszu WOŚP w GOK Nowa Wieś Lęborska ,, Portret - Roberta Lewandowskiego ,, wypalony na kaflu ceramicznym  w temperaturze 989 st. C.

Łącznie dzięki Wam wszystkim zebraliśmy tylko w samej Nowej Wsi Lęborskiej, wspólnie z wolontariuszami: Ewą, Andrzejem, Adrianem i Agnieszką około 3.268,00 zł, które tego samego dnia przekazaliśmy do przeliczenia zawsze ofiarnym działaczom Sztabu WOŚP z Lęborka.

Dziękujemy Wszystkim Wolontariuszom i Uczestnikom WOŚP za 29 piękne, spontaniczne Granie w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej  

SIE   MA !!! Do przyszłej Orkiestry!

Krzysztof Pruszak

Źródło: nwl.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%