Zamknij
REKLAMA

Szkoła walczy o nagrody

08:00, 10.04.2021 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem bierze udział w projekcie “Lekcja Nieśmiecenia”. To partnerski projekt realizowany w ramach fundacyjnego programu „Ekoedukacja”, który podobnie jak Sprzątanie świata – Polska skierowany jest do nauczycieli i uczniów polskich Szkół.

Od 27 lat Fundacja Nasza Ziemia organizując i koordynując Akcję Sprzątanie świata – Polska, może liczyć na polskie szkoły. To właśnie nauczyciele oraz uczniowie od lat licznie uczestniczą w Akcji, która przede wszystkim jest praktyczną lekcją dla najmłodszych. Jego celem jest nie tylko teoretyczna, ale i praktyczna naukaekologicznych nawyków związanych z segregacją odpadów.

W ramach projektu organizowany jest konkurs dla szkół, w którym do wygrania jest 10 atrakcyjnych, przeznaczonych do wnętrza szkoły, stacji edukacyjnych z pojemnikami do selektywnej zbiórki odpadów (aż 7 pojemników wraz ze zgniatarką do puszek i plastikowych butelek). Szkoła w Przerytem zgłosiła swój udział w konkursie, jednak konkurencja jest duża i liczy się każdy głos.Pomóżmy uczniom zdobyć pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów oddając głos na szkołę.

Głosowanie trwa do 30.04.2021r.

Jeden użytkownik może oddać 3 głosy dziennie.

Głos oddajemy klikając w poniższy link:

https://www.lekcjaniesmiecenia.pl/glosowanie?city=pieski&postal_code&name&fbclid=IwAR2XMNCsG8q77jEvSg7q6Q7XQqSJpjT91nz9PZ7bnOFaAdAzveMvfocvVXk#filter

Źródło: cewice.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%