Zamknij
REKLAMA

Tragiczny wypadek na DK 6 - wstępne ustalenia

12:40, 07.06.2022 | KL
Skomentuj Fot. KPP Lębork
REKLAMA

W poniedziałek około godziny 5.00 na drodze krajowej nr 6 w Lęborku doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć na miejscu poniósł pasażer osobowego opla, a kierowca zmarł w szpitalu. Droga krajowa nr 6 w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

Wczoraj nad ranem, po godzinie 5.00 na drodze krajowej nr 6 w Lęborku doszło do wypadku drogowego. Z przekazanych policji informacji wynikało, że na 260 kilometrze drogi doszło do zderzenia samochodu dostawczego man z osobowym oplem. Przybyli policjanci w pierwszej kolejności udzielili pomocy poszkodowanym w tym wypadku. Niestety w wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 30-letni pasażer opla a jego kierujący, 65-letni mieszkaniec Lęborka został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala, gdzie w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym oplem jadąc od strony Gdańska w kierunku Słupska, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka dostawczym manem. W wyniku tego zdarzenia bus zjechał do przydrożnego rowu. Mundurowi ponad 5 godzin pracowali na miejscu wypadku. Policjanci przesłuchali świadków i sporządzili oględziny, technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana i policjanci kierowali ruchem, wskazując kierowcom objazdy. Teraz śledczy, na podstawie zebranych śladów, szczegółowo będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku apelują do wszystkich osób , które mają jakiekolwiek informacje na temat tego wypadku, o kontakt.

Źródło: KPP Lębork

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%