Zamknij
REKLAMA

3-letnie dziecko wypadło z okna

13.52, 10.06.2022 KL
Skomentuj Fot. KPP Lębork
REKLAMA

Lęborscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Lęborku - 3-letnie dziecko wypadło z okna znajdującego się na I piętrze bloku mieszkalnego. Chłopiec został zabrany do szpitala.

W środę (08.06.2022 r.) ok. godz. 18:40 oficer dyżurny lęborskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w Lęborku na jednej z ulic dziecko wypadło z okna. 3-letni chłopiec spadł z okna znajdującego się na I piętrze bloku mieszkalnego. Matka chłopca w chwili zdarzenia znajdowała się w mieszkaniu. Policjanci sprawdzili jej stan trzeźwości, była trzeźwa. Dziecko wraz z matką zostało przewiezione na obserwację do szpitala. Nie stwierdzono u niego obrażeń zagrażających jego życiu. Małoletni doznał powierzchownych otarć naskórka.

Na miejscu tego zdarzenia pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej którzy przeprowadzali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną i przesłuchiwali świadków. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie, w którym będą wyjaśniane wszystkie okoliczności zdarzenia.Policjanci prowadzą czynności pod kątem ewentualnego narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przez osobę, na której ciąży obowiązek opieki.

Źródło: KPP Lębork

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%