Zamknij
REKLAMA

Dwa zarzuty usłyszy 32-latek zatrzymany dzisiejszej nocy

14.18, 15.09.2022 KL
Skomentuj Fot. KPP Lębork
REKLAMA

Zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie po użyciu alkoholu i pomimo braku uprawnień usłyszy 32-latek zatrzymany minionej nocy do kontroli drogowej. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

Dzisiejszej nocy, po godzinie 01:00,  policjanci patrolujący teren Lęborka zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi, którego sposób jazdy wskazywał na to, że może być pod wpływem alkoholu. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się, gdy poddali siedzącego za kierownicą 32-latka badaniu alkotestem. Okazało się, że mężczyzna ma w organizmie prawie pół promila alkoholu. Ale to nie jedyny powód, dla którego nie mógł prowadzić samochodu. Sprawdzenie w policyjnych systemach informacyjnych wykazało, że w ogóle nie nabył uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Wkrótce 32-latek usłyszy zarzuty. Grozi mu kara grzywny nie mniejszej niż 2500 zł (maksymalna to 30 tysięcy złotych) i zakaz prowadzenia pojazdów.

Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem po spożyciu alkoholu może skutkować nie tylko wysoką grzywną, karą pozbawienia wolności i zakazem prowadzenia pojazdów, ale przede wszystkim jest jedną z najczęściej powtarzających się przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych. (KPP Lębork)

Źródło: KPP Lębork

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%