Zamknij
REKLAMA

Leżał pijany przed blokiem. Okazało się, że jest poszukiwany

13.25, 21.09.2022 KL
Skomentuj Fot. KPP Lębork
REKLAMA

Dzisiejszej nocy lęborscy policjanci zatrzymali 36-latka, który jak się okazało był poszukiwany przez wejherowski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Na półtora roku trafi do więzienia 36-latek zatrzymany dzisiejszej nocy przez lęborskich policjantów. Mężczyzna był poszukiwany przez wejherowski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Około godziny pierwszej w nocy policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego interweniowali na jednym z osiedli w Lęborku, gdzie wg zgłoszenia przed wejściem do budynku leżał pijany mężczyzna. Podczas legitymowania mundurowi ustalili, że to 36-letni mieszkaniec gminy Nowa Wieś Lęborska, poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wejherowie do odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Po konsultacji z lekarzem i upewnieniu się, że mężczyzna nie potrzebuje pomocy medycznej i może być transportowany policyjnym radiowozem, funkcjonariusze przewieźli go do komendy i osadzili w policyjnej celi.

Dziś 36-latek zostanie odkonwojowany do zakładu karnego.

Źródło: KPP Lębork

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%