Zamknij
REKLAMA

Audi wjechało w drzewo!

14.16, 02.11.2022 KL Aktualizacja: 14.17, 02.11.2022
Skomentuj Fot. KPP Lębork
REKLAMA

W poniedziałek (31.10) na trasie Janowice – Janowiczki w gm. Nowa Wieś Lęborska doszło do wypadku drogowego - samochód osobowy uderzył w drzewo. Zarówno kierowca jak i pasażer trafili do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

W poniedziałek po godzinie 19:00 dyżurny Policji został powiadomiony o wypadku drogowym. Na terenie gminy Nowa Wieś Lęborska pomiędzy Janowicami i Janowiczkami audi A4 uderzyło w drzewo. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 30-letni kierowca audi, mieszkaniec gminy Nowa Wieś Lęborska na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi, podczas opadów deszczu, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych i wjechał w drzewo. Nieprzytomnego mężczyznę z poważnymi obrażeniami przetransportowano do szpitala. Obrażenia w postaci złamań nogi i ręki odniósł również 19-letni pasażer audi.

Śledczy zabezpieczyli na miejscu ślady i dowody, w tym samochód do szczegółowych oględzin. Od 30-latka została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Trwają dalsze wyjaśnienia, a tym czasem policjanci apelują.

Apelujemy do kierowców o odpowiedzialną i bezpieczną jazdę. Musimy być świadomi niebezpieczeństw, na jakie jesteśmy narażeni na drogach, zwłaszcza podczas zmiennej i kapryśnej aury. Przestrzegajmy ograniczeń prędkości, dostosowujmy jazdę do warunków drogowych, zwalniajmy przed niebezpiecznymi zakrętami i przewidujmy zagrożenia. Za kierownicą siadajmy wypoczęci i w odpowiedniej kondycji psychofizycznej. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami i czasem wystarczy chwila nieuwagi by narazić siebie albo inną osobę na utratę życia lub zdrowia. (KPP Lębork)

Źródło: 

(KL)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%