Zamknij
REKLAMA

Bili go po całym ciele, a potem okradli

14:20, 02.08.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

21-latek oraz jego 19-letni kolega zostali aresztowani i usłyszeli zarzuty.

Policjanci z Lęborka w nocy z 28 na 29 lipca otrzymali zgłoszenie o pobiciu, do którego doszło na jednej z ulic Lęborka. Dwaj sprawcy zaatakowali pokrzywdzonego, pobili, uderzając po całym ciele oraz bijąc pięścią w twarz, a potem zabrali mu telefon, który miał przy sobie.

Kryminalni, którzy pracowali nad tą sprawą, ustalili, że sprawcami rozboju są dwaj młodzi mieszkańcy Lęborka i natychmiast rozpoczęli ich poszukiwania. 

Kilkanaście godzin po otrzymaniu zgłoszenia sprawcy zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. 

Na podstawie zebranych dowodów sprawcy usłyszeli zarzuty rozboju. Prokurator wystąpił z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec zatrzymanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do złożonego wniosku i zastosował wobec mężczyzn areszt na okres trzech miesięcy. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

(K.G)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ratujmy dzieciratujmy dzieci

0 0

nie znam tej sprawy która została tutaj opisana ale w innej sprawie ZAOSTRZENIE KAR ZA HANDEL NARKOTYKAMI I DOPALACZAMI. Ile kosztuje leczenie osób uzależnionych od narkotyków i dopalaczy, ile kosztują interwencje służb w związku z ich działaniami (także bezmyślnymi), ile kosztuje udzielanie tym osobom doraźnej pomocy medycznej, ile kosztuje prowadzenie śledztw w tych obszarach, praca biegłych, przygotowywanie dziesiątek tomów akt, praca policji, sądów, ile kosztuje naprawianie wyrządzonych przez takie osoby strat, leczenie czy renty ofiar wypadków z ich udziałem? I to dlaczego? Bo ktoś myślał że jest fajnie jak się nacpa prochami, a inny chce zarobić łatwą kaskę na frajerach? A w tym samym czasie ludzie umierają w kolejkach do lekarzy bo nie ma pieniędzy na więcej zabiegów i trzeba czekać po parę lat, a NFZ nie ma kasy np: na leczenie chorych dzieci z rzadkim chorobami. Dlatego należy bezwzględnie zaostrzyć kary za handel narkotykami i dopalaczami, wprowadzając wysokie kary minimalne, uniemożliwiające patologicznej wypuszczenie
apel do rodziców 17:24, 21.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone