Zamknij
REKLAMA

Majowy weekend był bezpieczny - mówią policjanci

19:41, 06.05.2019 | A.D
Skomentuj
REKLAMA

Lęborscy funkcjonariusze określają weekend majowy 2019 jako bezpieczny.

Prowadzone w dniach od 30 kwietnia do 5 maja 2019 roku działania „Bezpieczny weekend” policjanci lęborskiej drogówki podsumowują jako bezpieczne. Działania miały na celu zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym podczas wzmożonych przejazdów wynikających z długiego świątecznego weekendu. Działania policjantów w szczególności miały ograniczyć tragiczne następstwa zdarzeń drogowych jak również ułatwienie ruchu pojazdów.

W tym czasie na terenie powiatu lęborskiego policjanci odnotowali 5 kolizji drogowych i wyeliminowali z ruchu drogowego 4 nietrzeźwych kierujących oraz 3 osoby prowadzące pojazdy bez wymaganych uprawnień. W trakcie prowadzonych działań policjanci dokonali 502 kontroli trzeźwości kierujących oraz ujawnili 64 wykroczenia w ruchu drogowym. Funkcjonariusze zatrzymali też jednemu kierującemu blankiet prawa jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Policjanci ruchu drogowego lęborskiej komendy  czuwali nad płynnością ruchu pojazdów, który w tym czasie na drogach naszego powiatu był bardzo wzmożony.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich policjantów skierowanych do służby w czasie długiego weekendu majowego, na drogach nie doszło do poważnego zdarzenia w ruchu drogowym.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz