Zamknij
REKLAMA

Kolejne niebezpieczne zdarzenie drogowe

17:45, 23.06.2020 | K.L
Skomentuj Fot: KPP Lębork
REKLAMA

Policjanci apelują do kierujących o rozwagę i odpowiedzialność na drogach i przypominają, że brawura i brak wyobraźni mogą zakończyć się nie tylko mandatami dla sprawców wykroczeń, ale również prowadzą do poważnych w skutkach i nieodwracalnych zdarzeń drogowych.

W miniony piątek policjanci z Lęborka apelowali do kierujących o rozwagę oraz o szczególną ostrożność na drogach, po groźnej kolizji, jaka miała miejsce w Lęborku na skrzyżowaniu ul. Czołgistów i Armii Krajowej. Wczoraj doszło do kolejnego poważnego zdarzenia na drodze prowadzącej do Lęborka od strony miejscowości Popowo. Kierująca pojazdem fiat, jadąc od strony miejscowości Popowo, na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym pojazdem vw. Kierująca vw w wyniku tego zderzenia wjechała do przydrożnego rowu. Pomimo znacznych uszkodzeń pojazdów na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny. Do czasu usunięcia skutków zdarzenia policjanci wyznaczyli objazdy.

Ponownie policjanci przypominają i apelują. Panująca aura nie jest sprzymierzeńcem kierowców. Opady deszczu powodują, że w wielu miejscach na drogach może być niebezpiecznie. Mundurowi apelują o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących warunków, zwłaszcza w obliczu zbliżających się wakacji i sezonu urlopowego.

Źródło: KPP Lębork

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%