Zamknij
REKLAMA

Samochód uderzył w drzewo

16:30, 24.06.2020 | K.L
Skomentuj Fot: KPP Lębork
REKLAMA

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj 23 czerwca  przed godziną 17.00. w miejscowości Leśnice przed Lęborkiem. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 42-letni kierowca vw, z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo. Oprócz kierowcy samochodem jechało czterech pasażerów, wszyscy trafili do szpitali w Lęborku, Wejherowie i Gdańsku. Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza z technikiem kryminalistycznym. Teraz policjanci szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policja ponownie apeluje o ostrożność i rozwagę na drodze, bo to trzeci wypadek w krótkim czasie w powiecie lęborskim. Pamiętajmy, że najwięcej zależy od nas samych.

Źródło: KPP Lębork

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz