Zamknij
REKLAMA

POLICYJNE DZIAŁANIA „DYSKOTEKA"

18:00, 25.08.2020 | K.L
Skomentuj
REKLAMA

Pod taką nazwą lęborska policja prowadzić będzie działania. Funkcjonariusze wspólnie z przedstawicielami Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego i Strażą Miejską na terenie powiatu lęborskiego kontrolować będą lokale prowadzące dyskoteki, kluby nocne oraz inną działalność rozrywkową. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo mieszkańców i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2.

Termin działań nie jest przypadkowy i obejmuje ostatni tydzień wakacji. Przypada również na ostatni wakacyjny weekend. Policjanci wspólnie z pracownikami Sanepidu i strażnikami miejskimi, planując działania, mają na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców oraz odwiedzających nadmorskie miejscowości, którzy żegnają wakacje. Funkcjonariusze będą więc sprawdzali, czy dyskoteki i kluby nocne działają wbrew zakazowi. Czy pozostałe miejsca prowadzące działalność rozrywkową przestrzegają ograniczeń, nakazów i zakazów wprowadzonych w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Podczas kontroli lokali gastronomicznych mundurowi sprawdzą, czy właściciele, obsługa oraz goście przestrzegają obowiązujących obostrzeń. Wszystko to ze względu na stale rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem.
Cel działań policyjnych powinien być naszym wspólnym celem. Jako społeczeństwo powinniśmy dążyć do ograniczania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 przede wszystkim poprzez noszenie maseczek w pomieszczeniach zamkniętych w przestrzeni publicznej oraz zachowanie dystansu społecznego. Wszystkie ograniczenia i obostrzenia mają na celu ochronę naszego życia i zdrowia. Dlatego bądźmy odpowiedzialni, stosujmy się do zaleceń sanitarnych i dbajmy o siebie nawzajem.

Źródło: KPP Lębork

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KtosKtos

0 0

Po sezonie, takie działania pozorowane? 09:54, 26.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz