Zamknij
REKLAMA

Został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł i stracił prawo jazdy

11:49, 11.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Wysoką grzywnę musi zapłacić 18-letni kierowca audi, który na terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 65 km/h. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy i oprócz mandatu w wysokości 2000 zł nałożyli na niego 10 punktów karnych.

Na początku stycznia zmieniły się kwoty grzywien za wybrane wykroczenia w ruchu drogowym. Z dużo wyższymi karami muszą liczyć się m.in. ci kierowcy, którzy przekraczają dozwoloną prędkość. Mandatem w wysokości 2000 zł został ukarany w ubiegły piątek 18-letni lęborczanin, który na ulicy Abrahama w Lęborku, gdzie prędkość jest ograniczona do 50 km/h, jechał 115 km/h. Policjanci z drogówki, którzy zmierzyli prędkość z jaką poruszało się kierowane przez 18-latka audi, zatrzymali prawo jazdy mężczyzny i oprócz wysokiego mandatu nałożyli na niego 10 punktów karnych.

Przypominamy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych wypadów. Każdy kierowca, który nie stosuje się do ograniczeń musi liczyć się z wysoką karą finansową, a nawet utratą prawa jazdy. Ale przede wszystkim powinien mieć świadomość tego, że brawura za kierownicą może skutkować utratą czyjegoś życia.

Źródło: KPP Lebork

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%