Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:44, 31.01.2020
Założenie swojej pierwszej firmy jest dużym wydarzeniem, które wiąże się ze stresem i ogromną odpowiedzialnością. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu w takie przedsięwzięcie często wkładamy wszystkie swoje oszczędności lub nawet zapożyczamy się z nadzieją na szybki zwrot inwestycji. Dlatego właśnie, niezależnie od tego, czy postanowimy prowadzić działalność w kraju, czy za granicą, ważne jest zadbanie już na samym początku o rzetelną ocenę naszych możliwości i stworzenie planu, który pozwoli na rozwój biznesu.
10:20, 26.11.2019
Może zauważyłeś, że gdy wpisujesz w wyszukiwarkę tę samą frazę co Twoi znajomi, wyniki wyszukiwania nieco się od siebie różnią. Czasem dotyczy to jednej, czy dwóch pozycji, innym razem wyniki wyszukiwania są zupełnie odmienne u różnych użytkowników. Skąd takie rozbieżności? Co wpływa na kolejność wyników, które widzisz w wyszukiwarce?
11:52, 03.06.2019
SEO i SEM - co to jest? SEM, to wszystko co robisz sam lub przy pomocy agencji interaktywnej, żeby twoja strona była lepiej widoczna w internecie. Wykupujesz linki sponsorowane w kampanii Adwords (Google Ads) oraz optymalizujesz stronę, żeby prowadzące do niej odnośniki znalazły się wyżej w organicznych (bezpłatnych) wynikach wyszukiwania.
12:53, 27.05.2019
Napisanie dobrego CV to z pewnością niełatwe zadanie. Przysłowiowy diabeł tkwi w szczegółach i po stworzeniu wartościowej treści przychodzi czas na znalezienie idealnego zdjęcia do naszego życiorysu. Czy to konieczność? Teoretycznie nie – w wielu krajach na Zachodzie wręcz jest to niezgodne z prawem, gdyż może sprawić, że ktoś będzie dyskryminowany za rasę lub przynależność etniczną. W Polsce to jednak standard. Jak zatem wybrać idealną fotografię do życiorysu zawodowego?
12:51, 27.05.2019
Praca w zawodzie kasjera jest doskonałym wyborem dla osób, które dobrze odnajdują się w branży handlowej. Każdy, kto ma chociaż minimalne doświadczenie na tym stanowisku, nie będzie miał problemów ze znalezieniem atrakcyjnej propozycji zawodowej.
12:47, 27.05.2019
Często słyszy się, że studia to zarówno najlepszy, jak i najważniejszy okres w życiu. To właśnie wtedy decydujemy, co będziemy robić, angażujemy się w różne dodatkowe zajęcia i podejmujemy pierwsze prace. Studenci mają do wyboru sporo propozycji, które pozwalają im dorobić.
12:45, 27.05.2019
W dzisiejszych czasach coraz więcej Polaków regularnie korzysta z siłowni i decyduje się na wsparcie profesjonalnego instruktora fitnessu. W tym zawodzie świetnie sprawdzą się prawdziwi pasjonaci, dla których zdrowy styl życia nie ma żadnych tajemnic.
12:40, 27.05.2019
Kompletny opis stanowiska pracy powinien uwzględniać wszystkie najważniejsze informacje dla potencjalnych kandydatów. Dzięki odpowiednio napisanemu ogłoszeniu można uzyskać dostęp do setek CV, co zwiększa szansę na znalezienie idealnego pracownika.
11:32, 24.05.2019
Wiosna z wolna opuszcza nas, ustępując miejsca długo wyczekiwanemu okresowi letniemu, wobec którego wielu z nas ma już bardzo ambitne plany. Nie zabraknie z pewnością osób, które tegoroczny urlop zamierzają spędzić poza granicami naszej ojczyzny. Choć nie ma w tym oczywiście niczego złego, bynajmniej, to zastanawiająca jest jedna kwestia. Wielu z nas bowiem szuka spełnienia daleko od domu, żyjąc w przekonaniu, że Polska nie ma do zaoferowania niczego ciekawego. Wydajemy więc nie raz i nie dwa ciężko zarobione pieniądze i podróżujemy tysiące kilometrów, by zasmakować egzotycznego smaku miejsc znanych z telewizji i mediów. Choć są one bez wątpienia piękne i warte zobaczenia, to czy nie warto spojrzeć też na rodzime podwórko? Najciemniej bywa wszak często pod latarnią, a w tym przypadku pod płaszczem cienia kryje się naprawdę piękne miejsce, które tylko czeka na to, by nas w sobie rozkochać. To polskie Mazury pełne fascynujących krajobrazów, zwierząt, lasów, jezior i mazurskich atrakcji. Mazurska agroturystyka bez żadnych kompleksów eksponuje swoje napiękniejsze walory przyrodnicze, konkurując ze znanymi na całym świecie turystycznymi lokalizacjami o miano najlepszego wyboru na tegoroczne wakacje. Jako że okres letni zbliża się wielkimi krokami, warto przyjrzeć się bliżej mazurskiej ekoturystyce i zobaczyć, co do zaoferowania mają tamtejsze noclegi nad jeziorem. Przyjrzymy się dokładnie temu, co do zaoferowania mają mazurskie domy do wynajęcia i na co zwracać szczególną uwagę podczas poszukiwania tego najlepszego.
10:16, 24.05.2019
Internet to miejsce, które zostało stworzone między innymi z myślą o możliwości kontaktowania się z osobami z całego świata. Wymiana informacji, dyskusje na różne tematy, pomoc w rozwiązywaniu problemów, to bardzo duże udogodnienie, zwłaszcza w sytuacji, gdy nie mamy możliwości na realny kontakt np. z pracownikiem jakiegoś przedsiębiorstwa. Umożliwienie komentowania treści na oficjalnych stronach www marek, z pewnością pomoże nie tylko osiągnąć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, ale także zacieśni więź między firmą a klientem.
10:33, 14.05.2019
Co to właściwie jest ubezpieczenie turystyczne Colonnade? Ubezpieczenie turystyczne Colonnade jest brane pod uwagę przede wszystkim przed wyjazdem, w większości przypadków za granicę. Elementy składniowe tego rodzaju rodzaju zabezpieczania się na różne przykre okoliczności, to między innymi:
13:21, 24.04.2019
Po co nam suplementacja?
07:30, 21.04.2019
Rozwój technologiczny, jaki zauważamy w ostatnich latach, daje nam coraz większe możliwości – nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Korzystając z najnowszych dobytków techniki, możemy np. skuteczniej promować biznes, na co dowodem jest druk w Oslo (trykkeri oslo), umożliwiający zamawianie rozmaitych materiałów reklamowych. Sprawdźmy zatem, jakie technologie druku są obecnie najbardziej popularne i co możesz dzięki nim zyskać, prowadząc i rozwijając własną firmę!
07:30, 17.04.2019
Jak wiadomo, zęby u każdego człowieka mają za zadanie rozdrabniać spożywany pokarm, stąd też niezbędne jest, aby były one wyjątkowo mocne. Pomimo tego, że na ogół są one bardzo twarde, w wyniku oddziaływania różnego typu zagrożeń, może dochodzić do sytuacji, że zaczną pojawiać się ubytki zębowe, a to może prowadzić do wielu przykrych powikłań.
10:25, 15.04.2019
Jakakolwiek podróż z małym dzieckiem – do lekarza, babci czy na wycieczkę – nie obejdzie się bez dodatkowego wyposażenia dla pociechy, które pozwoli wygodnie przetrwać drogę zarówno maluchowi, jak i jego rodzicom. Wózek spacerowy dla dzieci do 25 kg to rozwiązanie, z którego można korzystać nawet przy kilkulatku – jak jednak znaleźć model, który spełni wszystkie oczekiwania?
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone