Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
08:37, 30.04.2021
Solidne rusztowanie to niezbędne wyposażenie każdej firmy, której działalność związana jest z pracą na wysokości. Jego zadaniem jest nie tylko ułatwianie codziennych obowiązków, ale również zagwarantowanie maksimum bezpieczeństwa pracownikom. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup konkretnego rozwiązania, warto zapoznać się ze specyfiką rusztowań oferowanych obecnie przez godnych zaufania producentów.
08:56, 29.04.2021
Nearshoring to rozwiązanie dedykowane firmom, które nie chcą tracić czasu na tworzenie od podstaw czy rozbudowę swoich zespołów IT. Przeniesienie procesów biznesowych do kraju bliskiego pod względem kulturowym i geograficznym oferuje szereg korzyści, w tym przede wszystkim możliwość obniżenia kosztów.
12:31, 12.04.2021
Prace na wysokościach mogą być czasochłonne. W wielu przypadkach wymagają one odpowiedniego przygotowania się do realizacji zadań, np. rozstawienia rusztowania. Warto więc zastanowić się nad sposobami optymalizacji obowiązków, by szybciej przystąpić do działania. Jednym z narzędzi, które wykorzystywane jest przez większość profesjonalistów, jest podnośnik teleskopowy. Co to jest i gdzie go szukać? Jak jest zbudowany i jak działa? Odpowiedzi na te pytania czekają na Ciebie w dalszej części tekstu. Zapraszamy serdecznie do lektury.
00:00, 24.03.2021
Uczestniczenie w kolizji to stresująca sytuacja zarówno dla sprawcy, jak i poszkodowanego. Często wypadek jest tak poważny, że dochodzi do znacznego zniszczenia auta, co oznacza konieczność zgłoszenia szkody do ubezpieczyciela. Ma on obowiązek pokryć koszty przywrócenia samochodu do stanu sprzed stłuczki, jednak nie zawsze do tego dochodzi. Wszystko zależy bowiem od sposobu kwalifikacji szkody. Co to oznacza?
10:27, 10.02.2021
Reklama jest niezbędnym elementem jeśli chcemy zwiększyć rozpoznawalność i przychody swojej firmy. Istnieje wiele możliwości promowania przedsiębiorstwa, a najskuteczniejszym kanałem komunikacji jest Internet. Firma, która chce konkurować z przedsiębiorcami w branży musi posiadać profesjonalną stronę internetową. Jest to niezwykle istotne, dlatego, że witryna stanowi wirtualną wizytówkę firmy. Nie bez powodu korporacje wydają znaczne sumy pieniędzy na loga i strony. Najlepiej jest poprosić o pomoc programistów specjalizujących się w tworzeniu nowoczesnych stron www. Muszą to być osoby znające najnowsze trendy i stosujące zasady modnego obecnie flat designu. Drugim istotnym elementem w promocji firmy są konta na portalach społecznościowych. Standardem stało się posiadanie fan page’a na Facebooku i Instagramie. Takie konto jest szansą na kontakt z potencjalnymi odbiorcami oferty oraz prezentacją codziennej pracy przedsiębiorstwa. Internetowe narzędzia promocyjne nie są jednak jedynym sposobem na rozpowszechnianie wizerunku firmy. Warto pamiętać także o tradycyjnych gadżetach reklamowych, takich jak: koszulki firmowe, torby bawełniane na zakupy bluzy czy czapki.
09:25, 08.02.2021
Rolety okienne z roku na rok staja się coraz popularniejsze i zastępują tradycyjne firanki lub zasłony. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ są nie tylko łatwiejsze w obsłudze i utrzymaniu czystości, ale również zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Na szczęście wybór rolet okiennych jest obecnie bardzo duży, dzięki czemu każdy z łatwością znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Sprawdź, jakie opcje masz do wyboru.
08:46, 03.12.2020
Na rynku jest całkiem sporo propozycji, jeśli chodzi o skrzynki mailowe. W zasadzie każdy większy serwis internetowy posiada możliwość stworzenia swojej skrzynki mailowej na ich platformie. Chociaż wydawałoby się, że najlepszą opcją z możliwych jest Google - wcale może tak nie być. Sprawdziliśmy więc co oferują poszczególne strony, jeśli chodzi o maila, porównaliśmy to i mamy dla was najważniejsze informacje, abyście świadomi mogli wybrać taką skrzynkę, która będzie pasowała wam najbardziej.
14:10, 01.12.2020
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
09:14, 29.10.2020
Jeśli właśnie kupiłeś używany samochód, musisz pamiętać o jego przerejestrowaniu. To obowiązkowa czynność, której niedopełnienie wiąże się z karą finansową. Jak i gdzie przerejestrujesz samochód? Jakie dokumenty będą Ci potrzebne i ile czasu warto zarezerwować na takie formalności? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.
08:32, 23.10.2020
Już 16 października w Rossmannie startuje niezwykła akcja. Ponad 1400 kosmetyków do makijażu będzie przecenionych aż o 60%.
14:16, 15.10.2020
Moda bywa kapryśna. Czasem podążanie za nią wymaga ofiar. Futra i buty ze skóry są tego przykładem. Czasem też wymaga wyrzeczeń. Tutaj kłaniają się restrykcyjne diety. Jednak od czasu do czasu pojawiają się trendy, które niosą ze sobą pozytywny przekaz i powodują, że świat staje się trochę lepszy. Dlatego właśnie warto zainteresować się popularną ostatnio filozofią zero waste i wprowadzić ją w swojej kuchni.
13:13, 28.08.2020
Remont to słowo, na którego brzmienie wielu z nas się wzdryga. Na samą myśl o wszechobecnym pyle, ciągle rosnących wydatkach, wiecznie mającej problem firmie remontowej mamy ochotę przełożyć wymianę kafelków w łazience o kolejny rok. Co wprawniejsi w manualnych pracach, próbują własnych sił, poświęcając cały urlop na remontowanie mieszkania. Jak znaleźć fachowców, którzy pozbawią nas trosk odświeżania ścian, podłóg i sufitów?
10:11, 24.08.2020
W zawód prawnika, notariusza oraz radcy prawnego wpisane jest dbanie o wizerunek. Charakterystyka zawodu narzuca już pewien sposób wysławiania się oraz dresscode. Oczywistym wszak jest, że nie pójdziemy do biura w jeansach. Praca w zawodach prawniczych jest jednak bardzo czasochłonna i może zabraknąć nam zapału, by budować dobry wizerunek w Internecie. Jak się wspomóc w tym zadaniu?
00:01, 29.07.2020
Pszczoły produkują nie tylko pyszny miód, ale także pyłek kwiatowy, pierzgę czy propolis. Są to jedne z najskuteczniejszych naturalnych produktów, które wspierają odporność organizmu oraz wspomagają leczenie wielu chorób. Poznajmy je!
00:01, 22.07.2020
Wystarczy jedna chwila, aby obsiadła nas plaga komarów. Niestety takie ?spotkanie? kończy się zawsze bardzo nieprzyjemnie, bo pogryzienia tych owadów są wyjątkowo bolesne.
REKLAMA