Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:37, 01.07.2020
Młody, zielony jęczmień, czy to w wersji sproszkowanej czy w formie gotowego soku do picia, bije ostatnio rekordy popularności. To suplement uwielbiany przez zwolenników zdrowego stylu życia. Sprawdźmy, na czym polega jego fenomen i czy rzeczywiście warto go spożywać?
11:54, 29.05.2020
Za największą zaletę posiadania domu wiele osób podaje brak sąsiadów za ścianą, a więc maksymalną prywatność i możliwość np. przyjmowania gości wieczorami bez obawy o przeszkadzanie sąsiadom. Są jednak osoby, które lubią mieć bliskiego sąsiada lub rodzinę za ścianą – w takich sytuacjach projekty domów bliźniaków są dobrym rozwiązaniem.
08:33, 22.05.2020
Perły naturalne od wieków są synonimem luksusu. Dzisiaj ich ceny nie są już tak wygórowane, czego przyczyną jest sposób ich pozyskiwania. W wielu miejscach, spotkać się można z różną terminologią, często stosowaną błędnie. Z rankingiem Orłów Jubilerstwa dowiesz się, jakie rodzaje pereł występują na rynku i jak je odróżnić.
07:35, 21.05.2020
Wysyłanie paczki - pakowanie paczki
10:21, 18.05.2020
Planujesz zrobić prezent swojej babci, a może masz już dosyć nudnych albumów ze zdjęciami w domu, do których nie chce Ci się nawet zaglądać? Przedstawimy kilka pomysłów jak w oryginalny sposób wyeksponować zbiór zdjęć.
10:50, 11.05.2020
Internet traktujemy często jako miejsce, w którym nastolatkowie mogą bawić się do woli. Głupkowate gry on-line, nieśmieszne pytania na grupach czy forach oraz zatrzęsienie filmików, które obrazują skoki do basenu wypełnionego kisielem. Ta część komputerowej sieci nie przedstawia się  najlepiej, ale są też takie elementy cyber-świata, które ludzie traktują poważnie, a zamieszczane w nich treści charakteryzują się profesjonalizmem.
14:01, 02.04.2020
Zakup nieruchomości to świetny pomysł na inwestycję! Trudno na takim przedsięwzięciu stracić, a nic nie wskazuje na to, by mieszkania i domy miały nagle zacząć gwałtownie tanieć. Fakt faktem, z biegiem lat nieruchomości nieznacznie tracą na wartości na skutek zużycia i starzenia się, jednak inne czynniki, takie jak na przykład rozwój miast powodujący, że niegdysiejsze dalekie przedmieścia obecnie są dobrze skomunikowaną dzielnicą niedaleko centrum, mogą spowodować, że wartość nieruchomości wzrośnie!
14:02, 28.03.2020
znacznym stopniu zapobiegają chorobom układu krążenia, cukrzycy, otyłości, a nawet depresji. Niezwykle istotnym elementem dobrego snu jest właściwe wyposażenie sypialni. Odpowiednio dobrana kołdra czy poduszki zapewniają komfort podczas snu gwarantując, że wstaniemy wypoczęci. Najlepsza kołdra  powinna być wykonana z przewiewnego i antyalergicznego materiału, cechować się lekkością, wysoką izolacją termiczną, gwarantującą jednocześnie swobodny przepływ powietrza. Dopasowując się doskonale do kształtu ciała zapewniają komfortowy i zdrowy sen.
00:00, 24.02.2020
W lutym na Fixly pojawiły się nowe usługi. Serwis, który do tej pory kojarzony był głównie z branżą budowlano-wykończeniową, rozszerzył zakres dostępnych kategorii, m.in. o usługi finansowe, transportowe oraz eventowe.
13:44, 31.01.2020
Założenie swojej pierwszej firmy jest dużym wydarzeniem, które wiąże się ze stresem i ogromną odpowiedzialnością. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu w takie przedsięwzięcie często wkładamy wszystkie swoje oszczędności lub nawet zapożyczamy się z nadzieją na szybki zwrot inwestycji. Dlatego właśnie, niezależnie od tego, czy postanowimy prowadzić działalność w kraju, czy za granicą, ważne jest zadbanie już na samym początku o rzetelną ocenę naszych możliwości i stworzenie planu, który pozwoli na rozwój biznesu.
10:20, 26.11.2019
Może zauważyłeś, że gdy wpisujesz w wyszukiwarkę tę samą frazę co Twoi znajomi, wyniki wyszukiwania nieco się od siebie różnią. Czasem dotyczy to jednej, czy dwóch pozycji, innym razem wyniki wyszukiwania są zupełnie odmienne u różnych użytkowników. Skąd takie rozbieżności? Co wpływa na kolejność wyników, które widzisz w wyszukiwarce?
11:52, 03.06.2019
SEO i SEM - co to jest? SEM, to wszystko co robisz sam lub przy pomocy agencji interaktywnej, żeby twoja strona była lepiej widoczna w internecie. Wykupujesz linki sponsorowane w kampanii Adwords (Google Ads) oraz optymalizujesz stronę, żeby prowadzące do niej odnośniki znalazły się wyżej w organicznych (bezpłatnych) wynikach wyszukiwania.
12:53, 27.05.2019
Napisanie dobrego CV to z pewnością niełatwe zadanie. Przysłowiowy diabeł tkwi w szczegółach i po stworzeniu wartościowej treści przychodzi czas na znalezienie idealnego zdjęcia do naszego życiorysu. Czy to konieczność? Teoretycznie nie – w wielu krajach na Zachodzie wręcz jest to niezgodne z prawem, gdyż może sprawić, że ktoś będzie dyskryminowany za rasę lub przynależność etniczną. W Polsce to jednak standard. Jak zatem wybrać idealną fotografię do życiorysu zawodowego?
12:51, 27.05.2019
Praca w zawodzie kasjera jest doskonałym wyborem dla osób, które dobrze odnajdują się w branży handlowej. Każdy, kto ma chociaż minimalne doświadczenie na tym stanowisku, nie będzie miał problemów ze znalezieniem atrakcyjnej propozycji zawodowej.
12:47, 27.05.2019
Często słyszy się, że studia to zarówno najlepszy, jak i najważniejszy okres w życiu. To właśnie wtedy decydujemy, co będziemy robić, angażujemy się w różne dodatkowe zajęcia i podejmujemy pierwsze prace. Studenci mają do wyboru sporo propozycji, które pozwalają im dorobić.