Zamknij
REKLAMA

Chicago Pizza szokuje! To jedyna taka restauracja na Pomorzu

09:24, 09.02.2018 | A.D
Skomentuj

Deep Dish Pizza, amerykańskie steki z wołowiny pierwszej klasy i prawdziwie włoska kawa. Załoga Chicago Pizza z Lęborka szokuje - takich rozwiązań nie stosuje żadna restauracja na Pomorzu. 

Nowa restauracja na ul. Mikołaja Reja 26 w Lęborku zaczęła funkcjonować od 17 listopada 2017 roku. Przytulne wnętrze zostało zaprojektowane w stylu loftowym przez projektantkę z Lęborka. 5-osobowa załoga dokłada wszelkich starań, żeby klienci mogli poczuć się jak w prawdziwej restauracji w Chicago.

Właściciel lokalu dodał do menu sałatki, dania dla dzieci, desery i kawy przyrządzane w włoskim stylu. W ofercie znajdziemy również spaghetti, krewetki i oczywiście amerykańskie steki z wołowiny. Chicago Pizza to jedna z nielicznych restauracji, która mięso do steków sprowadza z Hereford - jedynej hodowli byków w Polsce, gdzie przygotowywana jest wołowina pierwszej klasy.

- Wołowina z Hereford w większości jest eksportowana, ponieważ ich mięso jest drogie, a w Polsce restauracje raczej boją się inwestować. My stawiamy na jakość. Serwujemy to, co sami chcielibyśmy zjeść. Dajemy klientom to, co najlepsze - mówi Monika Kluzik, współwłaścicielka restauracji Chicago Pizza.

Amerykańska Deep Dish Pizza 
Menu Chicago Pizza zostało przystosowane do szerokiego grona klientów. W karcie dań można znaleźć pizze klasyczne o wielkości 32 cm oraz specjał restauracji - Deep Dish Pizza. Restauracja z Lęborka jako jedyna na Pomorzu oraz druga w Europie odważyła się na serwowanie tego amerykańskiego dania. Deep Dish Pizza ma 28 cm średnicy, 6 cm wysokości i ma w sobie pół kilograma sera. W środku jest duża ilość składników, które można modyfikować. Składniki do pizzy sprowadzane są wyłącznie z Włoch.

- Wszyscy wchodzą w "erę fit", a my przedstawiamy bardzo kaloryczną, amerykańską pizzę. To danie można dostać w Chicago, ale ciężko je znaleźć w Polsce. Wprowadziliśmy Deep Dish Pizzę, bo nie boimy się eksperymentować, a klienci to doceniają. Myśleliśmy, że to będzie propozycja dla mężczyzn, ale dziewczyny też chętnie ją zamawiają - dodaje współwłaścicielka.

Więcej nowości
Już niedługo, bo za ok. 2 tygodnie, karta dań w Chicago Pizza ulegnie modyfikacji. Ma być więcej specjałów w stylu amerykańskim, ale właściciele restauracji nie zdradzają jeszcze szczegółów. Mimo to zapewniają, że warto będzie spróbować.

Chicago Pizza
ul. Mikołaja Reja 26, Lębork
tel.: 500 400 054

 

 


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone