Zamknij
REKLAMA

Głowice do baterii wannowych - jak wybrać?

13:39, 09.07.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Głowice do baterii wannowych – co to jest?

Głowice do baterii wannowych są roboczymi elementami baterii. Do najpopularniejszych możesz zaliczyć modele ceramiczne.

Produkty ceramiczne cechują się dużą trwałością, ponieważ nie osiada na nich kamień i nie dochodzi do nieszczelności. Modele te o gładkiej powierzchni mają zamocowane pierścienie z ceramiki, dlatego bez trudu będziesz mógł je wyczyścić i konserwować.

Głowice do baterii wannowych – jak wybrać?

Jeśli chcesz wybrać głowice do baterii wannowych, zwróć uwagę przede wszystkim na średnicę. Ich wielkość jest zasadnicza, gdyż od niej zależy to, czy zmieszczą się one do baterii. Jest kilka modeli tych produktów, o których warto wiedzieć. Przede wszystkim są to głowice o średnicy ½ i 3/8 cala. Są to nieduże, ale precyzyjne elementy do baterii wannowych typu retro. Z kolei do najpopularniejszych możesz zaliczyć zdecydowanie te o średnicy 40 mm. Tego rodzaju modele pozwalają na precyzyjną regulację szerokości strumienia wody, co gwarantuje komfort użytkowania.

Jeśli chcesz wybrać najlepsze elementy do baterii wannowych, zwróć uwagę na rodzaj baterii. Możesz bowiem wyróżnić pod tym względem głowicę:

- do baterii jednouchwytowej,

- do baterii dwuuchwytowej.

Każdy z tych modeli ma nieco inną konstrukcję, dlatego też nie możesz ich dowolnie wymieniać. Jeśli chcesz uniknąć pomyłki przy zakupie, najlepiej czytaj etykiety produktów. W ten sposób będziesz mieć pewność, że wybierzesz najlepszy model do swoich indywidualnych potrzeb i pasujący idealnie do konkretnej baterii. 

Jeśli chcesz wybrać najlepsze głowice do baterii wannowych, zapytaj sprzedawcy w wybranym sklepie. Dobrą wiadomością jest to, że modele ceramiczne mają zunifikowane wymiary. Pod tym więc względem możesz liczyć na to, że będą one pasować do każdej baterii. Musisz jednak mieć na uwadze to, że ze względu na to, iż elementy te są zunifikowane, bardzo trudno jest uchwycić między nimi różnice. Stąd też łatwo możesz natrafić na produkt niższej klasy.

Kiedy wymienić głowice?

Produktów tych nie wymieniasz zbyt często, a przeważnie w takim momencie, gdy woda przesącza się spod głowicy. Jeśli zdecydujesz się na zakup modelu ceramicznego, możesz liczyć na to, że do takiej sytuacji nie dojdzie za szybko. W dodatku na te elementy warto postawić także z tego względu, że są one niedrogie i szeroko dostępne, więc bez trudu uda ci się je kupić.

Jeśli chodzi o sam montaż, to nie jest on zbyt skomplikowany – wystarczy, że w miejsce starej głowicy wkręcisz tę nowo zakupioną. To w zupełności wystarczy, by mieć pewność, że bateria będzie działać tak, jak należy.

Gdzie kupić głowice?

Jeśli chcesz kupić głowice do baterii wannowych, zdecyduj się na https://sklepforb.pl/80-glowice-do-baterii. Jest to serwis, w którym znajdziesz najlepszej klasy modele ceramiczne. Będą one pasować do większości baterii, gdyż mają standardowe wymiary. Zakup więc powinien być dla ciebie pomyślny i szybki, a w razie gdybyś miał wątpliwości zawsze możesz liczyć na pomoc przedstawiciela serwisu.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone