Zamknij
REKLAMA

Wybieramy wózek spacerowy dla dzieci do 25 kg – który wybrać?

10:25, 15.04.2019 | artykuł sponsorowany

Jakakolwiek podróż z małym dzieckiem – do lekarza, babci czy na wycieczkę – nie obejdzie się bez dodatkowego wyposażenia dla pociechy, które pozwoli wygodnie przetrwać drogę zarówno maluchowi, jak i jego rodzicom. Wózek spacerowy dla dzieci do 25 kg to rozwiązanie, z którego można korzystać nawet przy kilkulatku – jak jednak znaleźć model, który spełni wszystkie oczekiwania?

Tanie wózki spacerowe – gdzie można je znaleźć?

Wózek spacerowy dla dzieci do 25 kg stanowi wyposażenie uniwersalne, które sprawdzi się w życiu każdego rodzica. Dzięki niemu nawet w długiej podróży maluch ma zapewnione bezpieczne i wygodne miejsce, w którym może nawet pozwolić sobie na drzemkę, a jego rodzice są znacznie odciążeni. Z tego typu sprzętu korzysta się niemal codziennie, dlatego wybór odpowiedniego modelu ma bardzo duże znaczenie. Czy można znaleźć tanie wózki spacerowe, które spełnią przy tym wszystkie oczekiwania odnośnie funkcjonalności i wygody użytkowania?

Najtańszą opcją jest skorzystanie z oferty outletu akcesoriów dziecięcych – w sklepach tego typu są dostępne markowe produkty, zarówno nowe, jak i używane, wystawione po znacznie obniżonych cenach. Dzięki temu można upolować upatrzony w rankingach wózków spacerowych do 25 kg model, który będzie odpowiadał wymaganiom pod względem budowy, dostępnych funkcji oraz estetyki. Co więcej, używane produkty przechodzą w takim miejscu selekcję, która przepuszcza jedynie modele w świetnym stanie technicznym i bez większych widocznych śladów użytkowania – najczęściej są to mało eksploatowane sprzęty, z których właściciele korzystali najwyżej przez kilka miesięcy.

Lekki wózek, czyli sprzymierzeniec każdego rodzica

Na rynku mamy bardzo szeroki wybór wózków spacerowych dla dzieci do 25 kg. Dostępne są modele o różnej budowie, masie i funkcjach, co pozwala na znalezienie wersji, która będzie odpowiadała rodzicom pod każdym względem. Pierwszym aspektem, na który warto zwrócić uwagę przy zakupie, jest waga danego produktu. Przy przeglądaniu ofert może nie być to taki oczywisty parametr, jednak to właśnie od masy zależy wygoda użytkowania danego wózka – szczególnie, jeśli mieszkamy na piętrze. Schody są obecne nie tylko w blokach, ale także w przestrzeni miejskiej i wielu instytucjach, nie zawsze przy tym są wyposażone w specjalną rampę dla wózków. W takich sytuacjach dobrze, jeśli posiadamy lekki wózek – nie będzie problemu z jego wnoszeniem i znoszeniem. Można znaleźć modele, które ważą już od 5 kg, dzięki czemu nie stanowią dużego obciążenia.

Wózek głęboko-spacerowy, czyli uniwersalne rozwiązanie na wiele lat

Nie wszystkie spacerówki są przeznaczone dla nieco starszych dzieci – na rynku można znaleźć także uniwersalne modele, które sprawdzą się zarówno w przypadku noworodka, jak i kilkulatka. Mowa o wózku głęboko-spacerowym, czyli opcji 2w1 (lub 3w1, jeśli można go przekształcić również w fotelik samochodowy). Jest to wyposażenie, które w zależności od potrzeb można zmontować na kilka różnych sposobów, tworząc głęboki wózek dla niemowlęcia lub wygodną spacerówkę dla starszego dziecka. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli uniknąć kosztów zakupów kilku różnych modeli wózka.

Małe wózki spacerowe – codzienny pomocnik każdego rodzica

Duże znaczenie przy spacerówkach ma także możliwość ich złożenia – dzięki temu są o wiele łatwiejsze podczas przechowywania i w transporcie. Dostępne są różne rodzaje, np. typu parasolka lub składane w prostokąt, który można schować w specjalnej torbie czy plecaku. Małe wózki spacerowe są najbardziej poręczne i zmieszczą się w każdym bagażniku, nie będą także stanowiły problemu podczas podróży autokarem, pociągiem czy nawet samolotem.

Warto pamiętać, że wózek spacerowy – szczególnie model do 25 kg, z którego możemy korzystać przez bardzo długi czas – powinien być wyposażeniem przede wszystkim wygodnym w użyciu, będzie nam bowiem towarzyszył w codziennym życiu. Od wyboru danego modelu zależy nasz komfort podczas wielu podróży, dlatego warto skorzystać z najlepszych opcji, które będą spełniały nasze wymagania pod każdym względem.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop