Zamknij
REKLAMA

Czy rozmiary kołdry Ludwika są dla Ciebie odpowiednie?

14:02, 28.03.2020 | materiały partnera

Zdrowy sen w jest ważnym czynnikiem wpływającym na samopoczucie oraz ogólne zdrowie organizmu. Sprzyjające warunki oraz odpowiednia ilość snu w znacznym stopniu zapobiegają chorobom układu krążenia, cukrzycy, otyłości, a nawet depresji. Niezwykle istotnym elementem dobrego snu jest właściwe wyposażenie sypialni. Odpowiednio dobrana kołdra czy poduszki zapewniają komfort podczas snu gwarantując, że wstaniemy wypoczęci. Najlepsza kołdra  powinna być wykonana z przewiewnego i antyalergicznego materiału, cechować się lekkością, wysoką izolacją termiczną, gwarantującą jednocześnie swobodny przepływ powietrza. Dopasowując się doskonale do kształtu ciała zapewniają komfortowy i zdrowy sen.

Czym jest puch i jakie ma zalety jako materiał na pościele?

Puch to naturalny, a zarazem jeden z najlepszych materiałów na pościel. Jest jednak również najbardziej kosztowny. Charakteryzuje się niezwykłą lekkością. Pochodzi z ptactwa wodnego. Są to najczęściej gęsi lub kaczki. Puch to delikatne, miękkie i puszyste pióro ptasie, które wyrasta przed piórem rzeczywistym, bezpośrednio z ptasich brodawek. Dzięki temu wyroby tekstylne wykonane z puchu odznaczają się doskonałą sprężystością i właściwościami izolacyjnymi. Puch pozyskiwany jest z rożnych części ciała, co też zapewnia jego zróżnicowane właściwości. Najwyższej jakość puch pochodzi z korpusu ptaka, gdzie ciało jest najbardziej narażone na zimno charakteryzuje.

Puch to znakomity materiał na pościel. Dzięki swoim szczególnym właściwościom wygrywa on w rywalizacji z pozostałymi materiałami wykorzystywanymi do produkcji pościeli. Największymi atutami puchu są:

  • 100% naturalnego surowca pochodzenia zwierzęcego
  • doskonałe właściwości termiczne - posiada właściwość pobierania powietrza z zewnątrz, zatrzymywania go a następnie ogrzewania od ciepła ludzkiego ciała,
  • znakomita cyrkulacja powietrza - skutecznie zapobiega nadmiernemu poceniu się
  • niezwykła lekkość oraz sprężystość -  zdecydowanie podwyższa komfort spania
  • wysokie właściwości absorpcyjne - chłonie wilgoć

Kołdra Ludwika - oferowane rozmiary.

Kołdry ludwika często kupowane na https://posciel.to/koldry charakteryzują się niezwykłą elegancją, a przede wszystkim puszystością oraz wygodą. Tworzone są z myślą o zróżnicowanych preferencjach, dotyczących komfortowego spania, na które wpływa niewątpliwie rozmiar kołdry. Odpowiedni rozmiar kołdry w znacznym stopniu przyczynia się do poprawy jakości snu.

Rozmiary kołder Ludwika:

  • 140 x 200 - kołdry w w tym rozmiarze idealnie sprawdzają się w przypadku pojedynczych łóżek w pokojach młodzieżowych. Mogą być również używane przez małżonków na dużym podwójnym łóżku. Dzięki temu każdy z partnerów będzie posiadał swoją własną kołdrę. W kategorii 140 x 200 można spotkać również kołdrę o rozmiarze 135 x 200.
  • 160 x 200 - najpopularniejszy wymiar kołdry. Jest niezwykle uniwersalny przez co nadaje się zarówno do użytkowania przez pary, jak również dla pojedynczych osób. W ofercie kołder Ludwika można również rozmiar 155 x 200
  • 180 x 200 - idealnie pasuje do łóżek pojedynczych jak i podwójnych oraz wersalek
  • 200 x 200 - jeden z najczęściej wybieranych rozmiarów. Przeznaczony jest dla dużych małżeńskich łóżek.
  • 200 x 220 - największy dostępny rozmiar w ofercie. Dedykowany głównie łożom małżeńskim

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%