Zamknij
REKLAMA

Sukces mieszkańca Cewic podczas Mistrzostw Polski Powerlifting XPC

08:00, 01.06.2022 | Kl
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkaniec gm. Cewice Aleksander Kita powrócił z trzema medalami z Mistrzostw Polski Powerlifting XPC, które w dniach 25.05-26.05.2022r odbyły się w Siedlcach.

Mieszkaniec gminy Cewice zdobył 1 miejsce w kategorii do 100kg MPF w rywalizacji służb mundurowych oraz 1 miejsce w kategorii OPEN bez podziału na kategorie wagowe, dla najsilniejszego zawodnika służb mundurowych, reprezentując 44 Bazę Lotnictwa Morskiego w Siemirowicach.

Jako reprezentant Klubu Tytan Team w kategorii OPEN do 100kg pan Aleksander zdobył 2 miejsce! Tym samym potwierdził wysoką formę, którą ostatnio zaprezentował podczas Mistrzostw Europy. Po ogłoszeniu wyników zawodnik z Cewic podziękował za wsparcie marce Octagon, Gminie Cewice oraz firmie Usługi Stolarskie Marcin Keller z Cewic. 

To miłe uczucie stanąć na najwyższym podium i usłyszeć od spikera Eligiusza Ligo Grotha „Aleksander Kita z Cewic!” - powiedział nasz Mistrz.

Zawody odbyły się w Hali Sportowej OSIR w Siedlcach, w dniach 25.05-26.05.2022r. Organizatorem wydarzenia był Polish Bodybuilding Fitness Powerlifting Federation & XPC Poland oraz Artur Kozłowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: cewice.pl

(Kl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%