Zamknij
REKLAMA

UKS Libero Łebień na turnieju w Tomaszowie Mazowieckim

09.00, 10.11.2022 KL
Skomentuj Fot. UG NWL
REKLAMA

Najmłodsze dziewczęta z UKS Libero Łebień uczestniczyły w dalekim Tomaszowie Mazowieckim w Ogólnopolskim Turnieju Minipiłki Siatkowej o Puchar Małgorzaty Glinki w kategorii "2".

W nowych strojach, z nowym trenerem Michałem Górskim oraz z nowymi zawodniczkami ze Szkoły Podstawowej w Garczegorzu dziewczyny stoczyły wiele zaciętych spotkań z drużynami z takich klubów jak MOS Wola Warszawa czy Joker Tomaszów Mazowiecki.

Jak na debiut, to wyniki były całkiem niezłe. UKS Libero Łebień II (Maja Syldatk, Wiktoria Romanowska, Nikola Karczewska) został sklasyfikowany na 12 miejscu, a UKS Libero Łebień I (Julia Jaskulska, Oliwia Ozimek, Zuzanna Bakalarska),  na 20 miejscu.

Gra w takim turnieju była bezcennym doświadczeniem przed startem rozgrywek Kinder Joy of Moving. Bardzo fajnym wydarzeniem była wizyta naszej najlepszej siatkarki w historii Małgorzaty Glinki. Młode zawodniczki miały okazję do rozmowy z Panią Małgosią, otrzymania autografów i wspólnego zdjęcia. Wyjazd został dofinansowany z budżetu gminy w ramach realizacji zadania publicznego "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w Gminie Nowa Wieś Lęborska".

Źródło: UG NWL

 

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%