Zamknij
REKLAMA

Wielka Lekcja WF z siatkówką

17.18, 14.09.2022 KL
Skomentuj Fot. Miasto Lębork
REKLAMA

W Miejskiej Hali Sportowej wczoraj, 13 września br. odbyło się duże sportowe wydarzenie „Wielka Lekcja WF z siatkówką”. Gościem specjalnym był znany siatkarz, wielokrotny Reprezentant Polski Wojciech Grzyb.

Ponad 160 uczniów z różnych szkół podstawowych powiatu lęborskiego uczestniczyło w zabawach i konkurencjach sprawnościowych związanych przede wszystkim z piłką siatkową. W ramach prosportowej imprezy przeprowadzony został sportowy quiz historyczny oraz turniej szkół. Każdy uczestnik otrzymał upominki. Pamiątkowe medale i puchary wręczali Sekretarz Miasta Marian Kurzydło oraz gość specjalny Wojciech Grzyb.

W wydarzeniu udział wzięli uczniowie Szkół Podstawowych nr 1, 3, 4 i 7 w Lęborku oraz szkół podstawowych z Nowej Wsi Lęborskiej, Łebienia, Garczegorza i Cewic.

Organizatorami Wielkiej Lekcji WF z siatkówką była Fundacja Orły Sportu, Fundacja Małgorzaty Glinki, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki z Lęborka, Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku.

Źródło: Miasto Lębork

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%