Zamknij
REKLAMA

Lęborczanki stawiają na pole dance

15:00, 20.09.2017 | A.D
Skomentuj
REKLAMA

Coraz bardziej pożądanym sportem w Lęborku jest pole dance. Niedługo otwarcie profesjonalnych zajęć z tańca na rurze.

Już kilkadziesiąt kandydatek zapisało się na treningi pole dance w centrum fitness "Marzenie". Otwarcie warsztatów dopiero 25 września, a chętnych wciąż przybywa. 

- Pomysł zorganizowania takich zajęć wyszedł ze strony mieszkańców. Okazuje się, że zapotrzebowanie na wykonywanie tego sportu jest bardzo duże. Lębork to miasto, które wciąż się rozwija. Nie dziwię się więc, że klientki wyszły z taką inicjatywą - mówi Marzena Steć, właścicielka studia fitness "Marzenie".

Zajęcia pole dance to ciekawa alternatywa dla samotnego biegania albo ciągłego powtarzania tych samych ćwiczeń na zajęciach aerobiku. Treningi z tańca na rurze wzmacniają mięśnie, kształtują sylwetkę, pozwalają spalić kalorie i poznać ciekawe układy taneczno-akrobatyczne.

- Dostałaś się do grupy pole dance. O czym powinnaś pamiętać? Strój powinien być wygodny, najlepiej spodenki nie dłuższe niż do połowy uda. Można trenować boso, czy też w obuwiu do jogi. Nigdy nie noś biżuterii i nie smaruj się balsamami w dzień treningu. A przede wszystkim nie wstydź się swojego ciała i nie daj sobie wmówić, że nie nadajesz się do pole dance! - czytamy na stronie klubu "Marzenie".

Profesjonalne zajęcia pole dance będą odbywać się od poniedziałku do soboty, kilka godzin dziennie. Właścicielka centrum fitness zaznacza, że wciąż można się zapisywać. Lekcje poprowadzi Renata Diana Ciemińska. 

Zajęcia pole dance w centrum fitness "Marzenie" są płatne. Informacje o kosztach udziału dostępne są u pracowników klubu.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

FankaFanka

0 1

Świetny pomysł, w końcu "wielki świat" dotarł do naszego malutkiego miasta. 09:37, 21.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OjOj

2 0

Ta forma ruchu raczej nikomu do niczego się nie przyda. Chyba, że w klubie go go będą się dziewczyny szmacić. 19:18, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz