Zamknij
REKLAMA

Jakub Michor zgłoszony do rozgrywek 4 ligi

08:32, 27.02.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Jakub Michor oficjalnie dołączył do seniorów Pogoni Lębork.

3 tygodnie temu zgoda na treningi w Pogoni, a dziś oficjalne zgłoszenie do gry w IV lidze. Wiosną 2018 w seniorskim zespole Pogoni zagra jej utalentowany wychowanek Jakub Michor. Przez ostatnie tygodnie Kuba na treningach pokazał się z dobrej strony i wystąpił we wszystkich sparingach. Michor to nominalnie prawy obrońca. W ostatnich dwóch meczach kontrolnych trener Lewandowski wystawiał go z powodzeniem na prawe skrzydło. 

Jakub Michor 5 stycznia br. skończył 16 lat i jest wychowankiem Pogoni Lębork i trenera Rafała Bartoszka. Ostatnie 2 i pół roku trenował i grał w Akademii Legii Warszawa. Rok temu na Gali Sportu otrzymał w kategorii młodzik główną nagrodę - Sportowy Laur Powiatu Lęborskiego w kategorii młodzik. 

16-letni zawodnik wrócił do Lęborka przede wszystkim w celu ukończenia szkoły (3 klasa gimnazjalna). Gra na poziomie IV ligi w przyjaznym dla siebie otoczeniu powinna zaprocentować i być impulsem do dalszego rozwoju. To, że Jakub ma wielki potencjał i talent nie trzeba nikogo przekonywać. Powrót do domu wychowanka, młodzieżowca, to także wzmocnienie drużyny seniorskiej Pogoni. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone