Zamknij
REKLAMA

Kluby sportowe wybrały swoich przedstawicieli

12:01, 06.01.2020 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

W Sali Rajców Urzędu Miejskiego odbyły się wybory reprezentacji klubów sportowych do komisji konkursowych opiniujących oferty na zadania z zakresu sportu na 2020 rok. Zgodnie z zapisami Uchwały Rady Miejskiej w Lęborku w sprawie określenia warunków i trybu finansowania rozwoju sportu w mieście Lęborku, w pracach komisji nie może brać udziału reprezentant klubu, którego oferta jest rozpatrywana. Burmistrz Miasta powołuje zarządzeniem dwie komisje: do zaopiniowana ofert z zakresu dyscyplin obejmujących sporty drużynowe oraz do zaopiniowana ofert z zakresu dyscyplin obejmujących sporty indywidualne.

W komisjach opiniujących oferty na zadania publiczne miasta Lęborka z zakresu sportu na 2020 rok jako przedstawiciele organizacji pozarządowych pracować będą w składzie:

sporty indywidualne – Wojciech Jabłonowski (Lęborskie Stowarzyszenie Sympatyków Sportu) i Marcin Dawidowski (Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki),
sporty drużynowe – Marek Bibliw (Klub Kolarski Lew Lębork) oraz Waldemar Ostrówka (Lęborski Klub Biegaczy im. Braci Petk).

Uczestnictwo w pracach komisji jest nieodpłatne.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gle24.pl | Prawa zastrzeżone