Zamknij
REKLAMA

Już całkiem niedługo zacznie się nowy sezon piłkarski

12:30, 16.06.2020 | K.L
Skomentuj Fot: pomorski-zpn.pl
REKLAMA

Pogoń Lębork podała informację o otrzymaniu licencji na sezon 2020/2021 w IV lidze:

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN poinformowała, że na zdalnym posiedzeniu rozpatrzyła dokumenty klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do gry w IV lidze w sezonie 2020/2021.

Na podstawie złożonych przez Wnioskodawców dokumentów oraz ich uzupełnieniu w terminie do wydania decyzji Komisja postanowiła przyznać licencje uprawniające do udziału w rozgrywkach IV ligi w sezonie 2020/2021 następującym klubom: Pogoń Lębork, Lechia Gdańsk SA, TS Gryf Słupsk, MKS Władysławowo, Powiśle Dzierzgoń, KTS-K Luzino, Gedania 1922 Gdańsk, Arka Gdynia SSA, Jaguar Gdańsk, Stolem Gniewino, Jantar Ustka, Wierzyca Pelplin i Grom Nowy Staw.

W przypadku Kaszubi Kościerzyna i Aniołów Garczegorze licencja wydana została z nadzorem finansowym w związku z zawartą ugodą w sprawie przeterminowanych zobowiązaniach wobec Związku.

W komunikacie nie wymieniono czwartoligowych klubów takich jak: Sokół Zblewo, Cartusia Kartuzy, Wda Lipusz, Gwiazda Karsin i GKS Kowale. Z dodatkowymi warunkowi wydano licencję Lipniczance Lipnica, która już wcześniej zapowiedziała grę w V lidze.

Źródło: pogon.lebork.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz