Zamknij
REKLAMA

To był Dzień Ojca

18:30, 24.06.2020 | K.L
Skomentuj Fot: pogon.lebork.pl
REKLAMA

Z okazji wczorajszego Dnia Ojca drużyna E2 rocznika 2010/2011 rozegrała mecz synowie kontra rodzice.

Po stronie dorosłych znaleźli się ojcowie, wujkowie i kuzyni zawodników. Rywalizację poprzedziła wspólna rozgrzewka ogólnorozwojowa, po niej ćwiczenia z piłką. W meczu dwóch pokoleń na początku przewagę mieli dorośli. Młodzi zawodnicy nie dali jednak za wygraną i odrobili straty, ostatecznie przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Mecz był świetną okazją do integracji zespołu. Były to zarazem jedne z ostatnich zajęć w tym sezonie.

Ciekawostką jest fakt, że dorośli wystąpili w historycznych, zachowanych, ok. 20-letnich koszulkach Pogoni z reklamą „SZELW”.

Bardzo dziękuję rodzicom za zaangażowanie. To z ich inicjatywy doszło do tego meczu. Samo spotkanie przebiegało w duchu Fair Play. Wynik był sprawą drugorzędna. Dziś najważniejsza była dobra zabawa – skomentował mecz z okazji Dnia Ojca trener drużyny Marek Piotrowski.

 Źródło: pogon.lebork.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz