Zamknij
REKLAMA

Zbieranie kilometrów nadal trwa

12:30, 26.06.2020 | K.L
Skomentuj Fot: powiat-lebork.com
REKLAMA

Sportowo-charytatywna zabawa „Powiat Lęborski – Z nami zdrowo i sportowo” nadal trwa i będzie trwała jeszcze ponad miesiąc. Do tej pory, jak donoszą organizatorzy, uczestnicy zebrali ponad dwukrotnie więcej niż zakładana minimalna liczba kilometrów. Wszyscy wiemy, że ruch to zdrowie, a jak do tego można jeszcze pomóc potrzebującym, to jest to dodatkowa motywacja do wysiłku. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć uczestników zabawy oraz ocenę organizatorów dotychczasowej rywalizacji i jej zakończenia.

Aktualnie na liczniku mamy 303.478 km, które systematycznie zbiera 258 uczestników. Do końca tegorocznej akcji pozostało jeszcze ponad miesiąc. Doświadczenia poprzednich edycji akcji udowodniły wielokrotnie, że chodziarze, biegacze, rowerzyści nie zaprzestają współzawodnictwa do niemal ostatnich minut rywalizacji. To oznacza, że w ciągu najbliższego miesiąca, aktualny wynik może zostać znacznie przekroczony. Determinuje to wola walki uczestników, chęć przekraczania barier, pokonywania słabości, by zyskać miano najlepszego. Jako organizatorzy, obserwując postępy, również jesteśmy przez Państwa motywowani do organizowania kolejnych edycji, a niesłabnące zainteresowanie udziałem potwierdza sens idei wspólnej walki o budowanie własnej kondycji i osiągnięcie założonego celu charytatywnego, w którego realizacji wsparcia udziela Partner Akcji od jej pierwszej edycji – Firma Farm Frites Poland S.A. w Lęborku. W tym roku, dbanie o kondycję, wzmacnianie odporności organizmu ma szczególne znaczenie, jako jeden ze skutecznych sposobów przeciwdziałania zagrożeniu zakażeniem COVID-19. W związku zagrożeniem chorobotwórczym patogenem, akcja była czasowo zawieszona. Prosiliśmy Państwa wówczas o zachowanie zasad społecznej izolacji i nie narażania siebie i innych na niepotrzebne ryzyko. Większość potraktowała sprawę poważnie i za to bardzo dziękujemy. Obecnie mamy jeszcze ponad miesiąc, by nadrobić czas przymusowego „przestoju”. Rywalizacja zakończy się 31 lipca, a od 1 sierpnia rozpoczną się podsumowania poszczególnych wyników i wyłanianie najaktywniejszych uczestników z uwzględnieniem, jak wcześniej informowaliśmy, odliczeń kilometrów za okres „zawieszenia” akcji, by pozostać uczciwym wobec tych, którzy w czasie zawieszenia, postanowili zostać w domach.

To co powinno nas, jako uczestników motywować do przemierzania kolejnych kilometrów, to cel charytatywny akcji, czyli przekazanie potrzebującej osobie podnośnika transportowego, ułatwiającego codzienną obsługę osoby niepełnosprawnej oraz ssak medyczny, ufundowane przez Partnera Akcji. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dotychczasową aktywność. O terminie uroczystego podsumowania akcji i nagrodzenia najaktywniejszych, poinformujemy w kolejnych wiadomościach.

Źródło: powiat-lebork.com

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%