Zamknij
REKLAMA

Podsumowanie rywalizacji sportowej szkół w roku 2019/2020

04:00, 15.09.2020 | K.L
Skomentuj fot.: lebork.pl
REKLAMA

W roku szkolnym 2019/2020 pandemia koronawirusa uniemożliwiła rozegranie wszystkich zawodów sportowych szkół w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady. Zawody szczebla miejskiego, powiatowego i wojewódzkiego zostały zawieszone w dniu 11 marca 2020r. W związku z tym klasyfikacja generalna nie obejmuje wielu elementów oraz dyscyplin, które się nie odbyły z powodu pandemii lub zawiera punkty uśrednione z niedokończonych dyscyplin wchodzących w skład Współzawodnictwa Sportowego Szkół Województwa Pomorskiego.

W ramach w/w rywalizacji z terenu Lęborku wyróżnione zostały dwie szkoły. Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku zajęła I miejsce w rywalizacji sportowej w ramach XXI Igrzysk Młodzieży Szkolnej, natomiast Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku zajęła II miejsce w rywalizacji sportowej w ramach XLVIII Igrzysk Dzieci.

W dniu 14 września br. Burmistrz Miasta – Witold Namyślak wraz z Sekretarzem Miasta – Marianem Kurzydło, odwiedzili wyróżnione szkoły wręczając dyrektorom szkół nagrody finansowe w postaci „czeków” z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego.

Gratulujemy wygranej uczniom, trenerom, oraz dyrektorom i życzymy udanej sportowej rywalizacji w nowym roku szkolnym.

Źródło: lebork.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz