Zamknij
REKLAMA

Karatecy na podium

08:54, 02.06.2021 | K.L
Skomentuj Fot. cewice.pl
REKLAMA

Karatecy Klubu Shotokan stanęli na podium podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Strefy Północnej w Karate Olimpijskim w Szczecinie.

29 maja w Szczecinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Północnej w Karate Olimpijskim. Turniej miał na celu wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek w kategorii młodzików, w poszczególnych konkurencjach oraz popularyzacje karate olimpijskiego jako sportu kwalifikowanego. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Olimpijskim to najważniejsze zawody sportowe Młodzików w Polsce, to podczas nich wyłaniani są najlepsi karatecy w kraju.

W zawodach udział wziął Klub Karate Shotokan, w tym zawodnicy z sekcji Cewice. Gminę Cewice reprezentowali Filip Maszota, Dagmara Linsztedt oraz Amelia Keller, którzy wzięli udział w konkurencji kata indywidualnie młodzik -7.3 kyu, kata indywidualnie młodzik +6.1 kyu oraz kumite młodzik.

Filip zdobył 1 miejsce w kumite oraz 2 miejsce w konkurencji kata,

Dagmara zajęła 1 miejsce w kumite,

natomiast Amelia zdobyła 5 miejsce w kumite.

Organizatorami wydarzenia był  Polski Związek Karate, Klub Karate „SAMURAJ” oraz Zachodniopomorska Federacja Sportu. W turnieju wzięło udział 92 zawodników z 8 klubów. Klub Karate Shotokan uplasował się na I miejscu w klasyfikacji generalnej zawodów.

Bardzo serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty!

Źródło: cewice.pl

(K.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%