Zamknij
REKLAMA

Wyniki 29. Biegów Mikołajkowych

16:30, 06.12.2021 | .
Skomentuj Fot. lebork.pl
REKLAMA

W ubiegły piątek przeprowadzone zostały 29. Biegi Mikołajkowe, w których wystartowało 10 szkół podstawowych z terenu Lęborka i powiatu.

W biegach z okazji Mikołajek wystartowali uczniowie ze szkół: SP 1, SP 3, SP 4, SP 5, SP 7, SP 8, SJSP z Lęborka oraz SP z Wicka, Leśnic i Nowej Wsi Lęborskiej. Wśród dziewcząt triumfowała SP 3, a pośród chłopców bezkonkurencyjna okazała się SP Nowa Wieś Lęborska.

Szkoły, które zajęły miejsca I-III osobno w klasyfikacji dziewcząt i chłopców, otrzymały z rąk sekretarza miasta – Mariana Kurzydło, nagrody finansowe z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego. Ponadto wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe suweniry ufundowane przez organizatorów biegu: Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku oraz Pana Stanisława Wiśniewskiego właściciela Zakładu Fotograficznego „WIFOT” w Lęborku.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania zarówno uczestnikom biegów jak i Komendzie Powiatowej Policji w Lęborku, Straży Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Służbie Ratowniczej za pomoc w zabezpieczeniu biegu.

Źródło: lebork.pl

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%