Zamknij
REKLAMA

Kluby sportowe wybrały swoich reprezentantów do Komisji

10:31, 13.01.2022 | .
Skomentuj Fot. pixabay.com
REKLAMA

W dniu dzisiejszym, 12 stycznia 2022 r., w Sali Rajców Urzędu Miejskiego odbyły się wybory reprezentacji klubów sportowych do komisji konkursowych opiniujących oferty na zadania z zakresu sportu na 2022 rok.

Zgodnie z zapisami Uchwały Rady Miejskiej w Lęborku w sprawie określenia warunków i trybu finansowania rozwoju sportu w mieście Lęborku, w pracach komisji nie może brać udziału reprezentant klubu, którego oferta jest rozpatrywana.

Burmistrz Miasta powołuje zarządzeniem dwie komisje: jedną do zaopiniowana ofert z zakresu dyscyplin obejmujących sporty drużynowe i jedną do zaopiniowana ofert z zakresu dyscyplin obejmujących sporty indywidualne.

W komisjach opiniujących oferty na zadania publiczne miasta Lęborka z zakresu sportu na 2022 rok jako przedstawiciele organizacji pozarządowych pracować będą:

- sporty indywidualne – Wojciech Jabłonowski (Lęborskie Stowarzyszenie Sympatyków Sportu) i Michał Polejowski (Uczniowski Klub Sportowy „Trójka”),

- sporty drużynowe – Marek Bibliw (Klub Kolarski „Lew Lębork”) oraz Robert Biczkowski (Klub Strzelecki LOK „Lider Amicus”).

Uczestnictwo w pracach komisji jest nieodpłatne.

Źródło: lebork.pl

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%