Zamknij
REKLAMA

Wystarczyła chwila nieuwagi!

21.17, 09.07.2022 KL Aktualizacja: 21.22, 09.07.2022
Skomentuj Fot. KPP Lębork
REKLAMA

Wystarczyła chwila nieuwagi ... i doszło do kolizji. Tak było w przypadku kierowcy dostawczego iveco, który najechał na tył osobowej hondy. Osobówką podróżowała czteroosobowa rodzina, w tym 3-letnie dziecko. Na szczęście obyło się bez obrażeń, ale żaden z uczestników zdarzenia kontynuować podróży już nie mógł.

Z ustaleń policjantów wezwanych na miejsce kolizji, do jakiej doszło w czwartek około godziny 13:00 na ulicy Krzywoustego w Lęborku wynika, że kierujący dostawczym iveco 49-latek nie zachował bezpiecznej odległości od jadącej przed nim osobowej hondy i najechał na jej tył. W wyniku zderzenia w osobówce rozbiła się tylna szyba. Samochodem podróżowała 4-osobowa rodzina z 3-letnim dzieckiem - na szczęście nikt nie został ranny.

Obydwaj kierujący zostali poddani badaniu alkotestem - byli trzeźwi, jednak za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci nałożyli na kierowcę iveco mandat karny w wysokości 1500 zł i zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów.

Policja przypomina! Na drodze nie jesteśmy sami. Nasze nieodpowiedzialne zachowanie, pośpiech czy rozkojarzenie, zwłaszcza przy zmiennej aurze, może doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia, które w konsekwencji zaważy na czyimś zdrowiu lub życiu.

Źródło: KPP Lębork

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%