Zamknij
REKLAMA

Na podwójnym gazie pod prąd na rondzie

07:30, 08.08.2018 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego lęborskiej komendy zatrzymali kierowcę, który wjechał pod prąd na rondzie w Lęborku i spowodował kolizję.

6 sierpnia po godzinie 20.00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego lęborskiej komendy zauważyli wyjeżdżający na rondo pod prąd pojazd VW Polo. Kierujący tym pojazdem mężczyzna w wyniku takiego manewru na rondzie, zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem Ford Focus, wyszedł z auta i zaczął uciekać. Natychmiast policjanci zatrzymali mężczyznę, od którego od razu wyczuli alkohol. Mężczyzna w organizmie miał ponad półtora promila alkoholu. Zatrzymany mężczyzna to 36-letni mieszkaniec gminy Cewice. Kierująca fordem 38-letnia mieszkanka powiatu lęborskiego nie odniosła żadnych obrażeń, ale w trakcie sprawdzania jej danych przez policjantów okazało się, że nie ma ona uprawnień do kierowania pojazdem. Za powyższe wykroczenie została ukarana mandatem karnym. 

W najbliższym czasie mężczyzna zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.

 

(A.D)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone