Zamknij
REKLAMA

Narkotyki i alkohol za kierownicą

07:30, 03.04.2019 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Lęborka zatrzymali 2 mężczyzn, którzy byli pod wpływem alkoholu i środków odurzających i wsiedli za kierownicę. 

Funkcjonariusze z lęborskiej komendy wyeliminowali z ruchu drogowego dwóch mężczyzn, którzy prowadzili samochód, będąc pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających. 1 kwietnia po godz. 7.00 na ul. Krzywoustego w Lęborku, policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego zatrzymali 33-letniego kierującego vw, u którego narkotest wykazał w organizmie obecność amfetaminy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a jego krew została pobrana do badań na zawartość narkotyków.

Drugiego kierującego zatrzymali policjanci z wydziału ruchu drogowego tuż po godz. 11.00 na ul. Harcerzy. Alkomat wykazał u niego ponad 0,5 promila. Jazda pod wpływem alkoholu to nie jedyne przewinienie zatrzymanego 42-leniego kierowcy. W trakcie sprawdzania jego danych w policyjnych systemach okazało się, że kierowca dostawczego renault nie posiada uprawnień do kierowania, gdyż zostały mu wcześniej cofnięte.

Mężczyźni zostali doprowadzeni do komendy w Lęborku. Za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości bądź pod wpływem środków odurzających grozi im kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gle24.pl | Prawa zastrzeżone