Zamknij
REKLAMA

Spedycja, finanse i kosmetyczki - nowe usługi na Fixly

00:00, 24.02.2020 | mat. partnera we współpr. z Fixly
Skomentuj

W lutym na Fixly pojawiły się nowe usługi. Serwis, który do tej pory kojarzony był głównie z branżą budowlano-wykończeniową, rozszerzył zakres dostępnych kategorii, m.in. o usługi finansowe, transportowe oraz eventowe.

Fixly - najmłodszy serwis Grupy OLX, który umożliwia szybkie oraz łatwe znalezienie wykonawcy, udostępnił na początku lutego nowe usługi. Z modelu działania serwisu, który świetnie sprawdził się w przypadków fachowców od remontów i budowy, mogą teraz skorzystać m.in. spedytorzy, mechanicy, księgowi, fotografowie, orkiestry weselne czy kosmetyczki. W efekcie do dyspozycji użytkowników oddanych jest 20 nowych kategorii usług.

Decyzja wynika z dużego zainteresowania serwisem, jak i przyjętej wcześniej koncepcji rozwoju. Na samym początku założyliśmy, że chcemy skupić się na kilku kategoriach i budować produkt w oparciu na nich. Już wtedy jednak wiedzieliśmy, że będziemy stopniowo dodawać nowe usługi. Na początku w ramach istniejących kategorii, a ostatecznie także uzupełniać je o zupełnie nowe - mówi Marcin Dakowski, General Manager Fixly.

Działanie serwisu pozostaje bez zmian. Zlecający dodaje zapytanie w wybranej usłudze, a wykonawcy sami zgłaszają się, jeśli są zainteresowani realizacją. Zanim użytkownik podejmie decyzję o wyborze, może porównać profile wykonawców, gdzie znajdzie podstawowe informacje, galerię zdjęć oraz opinie od wcześniejszych klientów.

Nowe usługi to również możliwość znalezienia nowych zleceń dla kolejnych firm oraz pojedynczych profesjonalistów czy freelancerów. Wystarczy zarejestrować konto i wybrać odpowiednią kategorię. Korzystać można z Fixly zarówno w przeglądarce, jak i za pomocą aplikacji mobilnej, która umożliwia wygodne przeglądanie oraz odpowiadanie na dostępne zlecenia.

(mat. partnera we współpr. z Fixly)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz