Zamknij

Nauczyciel -wychowawca oligofrenopedagog

Nr oferty: StPr/24/0832Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Reja 18, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: -praca w grupach wychowawczych w internacie, -wymiar czasu pracy: 24/24
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 23.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wyksztalcenie wyzsze magisterskie-pedagogika opiekuńczo wychowawcza, uprawnienia: oligofrenopedagogika
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM.JANUSZA KORCZAKA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Reja 18, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Danuta Rybak
      Numer telefonu: 59-862-1577
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      obsługa maszyn i urządzeń obszaru procesu, kontrola wizualna produktu
      319201
      data rozpoczęcia pracy od 23.09.2024
      wynagrodzenie od od 5 000 do 5 800

      prace związane z pielęgnacją terenów zielonych, prace porządkowe
      StPr/24/0837
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      obsługa stacji dozowania środków do uzdatniania wody basenowej; prace porządkowe
      StPr/24/0839
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      obsługa maszyn APG
      StPr/24/0735
      data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024

      prace wykończeniowe, elewacje, stany surowe
      318890
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 4 500 do 7 000

      w/g programu stażu bezrobotnego
      StPr/24/0834
      data rozpoczęcia pracy od 18.09.2024
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      przygotowywanie stanowiska pracy (przygotowywanie narzędzi do pracy); ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarek sterowanych numerycznie; nastawianie parametrów pracy poszczególnych narzędzi w głowicy obrabiarki; mocowanie obrabianych przedmiotów na stole w kątownikach;
      StPr/24/0830
      wynagrodzenie od od 32 PLN

      -praca w grupach wychowawczych w internacie, -wymiar czasu pracy: 24/24
      StPr/24/0832
      wynagrodzenie od od 4 908 do 5 915 PLN

      prowadzenie zajęć TUS z dziećmi ze spektrum zaburzeń autystycznych
      StPr/24/0828
      data rozpoczęcia pracy od 12.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 600 PLN

      Nauczanie przedmiotu na kierunku Technik Usług Kosmetycznych, wymiar czasu pracy: 20 h
      StPr/24/0826
      data rozpoczęcia pracy od 20.09.2024
      wynagrodzenie od od 70 PLN