Zamknij

Pracownik produkcyjny

Nr oferty: 319201Dodane przez: MCK Lębork

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urządzeń obszaru procesu, kontrola wizualna produktu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu:
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 23.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 800
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Pozostałe wymagania
Inne wymagania: doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie, dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej w systemie 4-brygadowym, sprawność fizyczna i manualna
Dane pracodawcy:
Pracodawca: kontakt przez OHP
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Krzywoustego 1, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie
Osoba do kontaktu: Paulina Kłak
Numer telefonu: 59 841 26 61
Język aplikacji:
Wymagane dokumenty:
Sposób kontaktu
przekazania dokumentów:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
obsługa maszyn i urządzeń obszaru procesu, kontrola wizualna produktu
319201
data rozpoczęcia pracy od 23.09.2024
wynagrodzenie od od 5 000 do 5 800

prace związane z pielęgnacją terenów zielonych, prace porządkowe
StPr/24/0837
data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
wynagrodzenie od od 4 300 PLN

obsługa stacji dozowania środków do uzdatniania wody basenowej; prace porządkowe
StPr/24/0839
wynagrodzenie od od 4 400 PLN

obsługa maszyn APG
StPr/24/0735
data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024

prace wykończeniowe, elewacje, stany surowe
318890
data rozpoczęcia pracy od
wynagrodzenie od od 4 500 do 7 000

w/g programu stażu bezrobotnego
StPr/24/0834
data rozpoczęcia pracy od 18.09.2024
wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

przygotowywanie stanowiska pracy (przygotowywanie narzędzi do pracy); ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarek sterowanych numerycznie; nastawianie parametrów pracy poszczególnych narzędzi w głowicy obrabiarki; mocowanie obrabianych przedmiotów na stole w kątownikach;
StPr/24/0830
wynagrodzenie od od 32 PLN

-praca w grupach wychowawczych w internacie, -wymiar czasu pracy: 24/24
StPr/24/0832
wynagrodzenie od od 4 908 do 5 915 PLN

prowadzenie zajęć TUS z dziećmi ze spektrum zaburzeń autystycznych
StPr/24/0828
data rozpoczęcia pracy od 12.09.2024
wynagrodzenie od od 4 600 PLN

Nauczanie przedmiotu na kierunku Technik Usług Kosmetycznych, wymiar czasu pracy: 20 h
StPr/24/0826
data rozpoczęcia pracy od 20.09.2024
wynagrodzenie od od 70 PLN